door de misplaatste zuinigheid van vroegere autoriteiten, het zijn slechts enkele wensen waaraan de Hoofden van dienst hun aandacht zouden kunnen besteden. Er is in de voorbije kwart-eeuw wel een en ander verbeterdOp sommige plaatsen. In de komende kwart-eeuw hopen en ver wachten wij nog het een en ander. In de verbetering en modernisering) zou ook het C.T.O. moeten delen. Bij de boekhouding moeten de archieven meer stofvrij en gemakkelijk verplaatsbaar in stalen rekken worden gebor gen. De oude-archiefbewaarplaatsen behoreh in de winter goed verwarmd te zijn. JUBILEUM HONDS De a.s. Algemene vergadering zal in het teken staan vein het 50 jarig bestaan van onze vereniging. We zullen dus in Groningen niet alleen vergaderen, maar we moeten ook de gelegenheid geven, dit jubileum op fees telijke wijze met elkaar te herdenken. Velen zullen zich nog de vergadering in 1937 te Zutphen herinneren waar destijds het 40 jarig jubileum werd her dacht Wij mogen aannemen, dat ook de Groningers zich dit nog herinneren en ons nu een feestprogramma zullen aanbieden, een 50 jarig jubileum waardig. Met grote meerderheid van stemmen is het vorige jaar in Utrecht besloten de reiskosten van alle aanwezige leden volledig te vergoeden. Waar de belangstelling voor deze jubileumvergadering ongetwijfeld groot zal zijn, spreekt het wel van zelf, dat met een en ander een belangrijk bedrag gemoeid is, waarbij niet uit de verenigingskas kan worden geput. Het Bestuur heeft derhalve besloten een Jubileumfonds te stichten en nodigt alle leden hierbij uit, voorlopig 10.- per persoon in dit fonds te storten. Alle Afd.-penningmeesters worden verzocht onmiddellijk met de gehele of gedeeltelijke inning van dit bedrag, te wil len beginnen en het daarna afzonderlijk, dus niet tegelijk met de contributie, aan den penningmeester af te dragen.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1947 | | pagina 24