alle gevraagde inlichtingen. De ministers zijn verplicht bij de betrokken afdeling van de Raad voor Rijkspersoneelsaangelegenheden advies in te winnen omtrent alle voorgenomen indienstnemingen, bevorde ringen, instelling van nieuwe functies, wijzigingen van dienstverband, omtrent oprichting, reorganisatie of ophef fing van burgerlijke diensteanheden, vaststelling en her ziening van besluiten, waarbij de personeelsformatie wordt geregeld, en de adm. uitvoerbaarheid van algemene regelingen, de rechtstoestand betreffende. Zoals men ziet,een zeer belangrijke dienst, die onze aan dacht ten volle waard is. -o-o-o-o-o-o-o- HET PLAA'TSINGSBESLUIT Het "Plaatsings" Besluit van 18 December 1946 (Staats blad G 368) regelt de indienstneming van personen in func ties, waarvan de bezoldiging in het B.B.R. is geregeld of waarvan de beloning ingevolge art. 12, lid 1, arbeidsover eenkomsten-besluit is of zal worden vastgesteld. Alvorens tot indienstneming in een functie, als hier boven omschreven over te gaan, moet bij de Minister van Binnenlandse Zaken een aanvraag worden ingediend tot opga ve van geschikte ingeschrevenen. Den Haag bouwt op. In het gemeentemuseum aan de Stadhouderslaan te den Haag werd van 24 December 1946 tot 26 Januari 1947, onder het motto "Den Haag bouwt op", een tentoonstelling gehou den welke o.m. ten doel had, de herbouwplannen van archi tect Dudok in het volle licht te plaatsen en daadwerkelij ke belangstelling voor de wederopbouw te wekken. Een zeer talrijk publiek gaf blijk van zijn belangstel ling. Toen de sluitingsdag naderde heeft het gehele C.T.O. personeel gebruik gemaakt van deze gelegenheid, om de uit gelezen verzameling kaarten, tekeningen, maquettes enz. te bewonderen. De gedrukte gids vermeldde belangwekkende be schouwingen o.a. van oud-burgemeester de Monchy, -0-0-0-0-0-0-

Orgaan der Vereeniging TAK | 1947 | | pagina 26