288,- elke 2 jnlnimum-gehuwü ƒ5040,- mximum gehuwd over "Technische grondslagen der documentenreproductie" waarbij een goed overzicht werd gegeven van de verschillen de methoden en ook de chemische kant van het werk werd be licht, werd deze geanimeerde bijeenkomst gesloten met een opwekking, om spoedig de verschillende secties te vormen, waardoor het genootschap met enthousiasme aan zijn uitbouw zal kunnen werken. Er zullen werkcopnissies worden gevormd. Op de werkzaam heden van deze commissies komen we binnenkort terug. -o-o-o-o-o-o- BESTUTJRSMEDEDE DINGEN Jubileum-reisfonds Wij komen nog even terug op ons artikel in het vorige orgaan waar sprake was van een bestuursbesluit om een Jubileum fonds te stichten. Het is nodig gebleken de daar ontwikkelde mening aldus toe te lichten, dat er is bedoeld uitsluitend de reiskosten voor de Algemene vergadering te Groningen,of elders, uit dit fonds te betalen. Dit is dus in overeenstemming met art. 21. van het H.R. in dien zin, dat dit Jubileumfonds is een Jubileum-reisfonds Het spréékt vanzelf, dat vrijwillige bijdragen hiernaast wel kom zijn. Yac ature s Curapao Ter informatie aan de leden delen we mede, dat de adj.land meter op Curapao is geplaatst in de salarisschaal minimum- ongehuwd 4032,- max. ongehuwd 57^0,- met 6 verh. van 7200,- met 6 verh. van 3&0,- elke 2 j. De Nederlandse dienstjaren kunnen voor plaatsing in de Curayao - schaal voor de helft worden meegeteld. Momenteel wordt daarboven een duurtetoeslag uitgekeerd, gebaseerd op deze grondslag en aantal kinderen beneden 18 jaar. voor max.geh, met êên kind bedraagt de toeslag 3000,- p.j. Voor techn.ambt. 2e klas (tekenaar) is voorgesteld de schaal an de adj. landmeter, verminderd met de 2 laatste per. ve iogingön. 2

Orgaan der Vereeniging TAK | 1947 | | pagina 29