Er wordt in de middagzitting een voorlopig bestuur ge vormd. Voorzitter is Dr. E.H.Scheijde, secretaris is W.K.A. SchMffer van het Hoofdbestuur PTT als vertegenwoor diger van de grootste instelling. Als derde bestuurslid is gekozen H.Th. Ingwersen van de Prov. Waterstaat Z.H. te den Haag. Dit bestuur zal later tot 5 leden worden uitgebreid. Het nieuwgevormde bestuur zal zich nader beraden over de verschillende contributies. De sectie Overheidsinstellingen N.G.D.R. is op mars. -o-o-o-o-o-o- BESTUURS MEDEDELINGEN Opleiding middelbaar landmeetkundig personeel. Als vervolg op het artikel van collega B.J.Lensen': "Opleiding van tekenaars en technici voor diensten en in stellingen welke belang hebben bij terreinkaarten", in dit orgaan van December 1946, heeft het bestuur op 24 Maart de volgende brieven verzonden aan negen Hoofden van parti culiere en overheidsinstellingen op landmeetkundig gebied in Nederland, met de bedoeling een begin te maken met het streven om te geraken tot de oplossing van de in dit arti kel gestelde problemen. Onderwerp: Opleiding van Middelbaar Landmeetkundig Personeel. oor urS' 'jaar 9 7« 2 bijlagen. Aan het Bestuur der Nederlandsche Landmeetkundige Federatie Hierbij ontvangt U afschrift van een brief waarin - met een uiteenzetting omtrent nevenvermeld onderwerp - een weg wordt betreden, die reeds meermalen door enkele' vooraanstaande deskundigen op landmeetkundig gebied be schouwd werd als een geschikte richting voor de oplossing van de hier genoemde problemen.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1947 | | pagina 41