per maand. Postadres van de uitgever is: N.V. Uitgeversmaatschappij W. de Haan, pvembrandtkade 35, Utrecht. Giro 57071. Genoemde gegevens en het maandschrift 2ijn mede aanwezig in de Openbare Leeszalen in grotere plaatsen. Een landkaartenkalender Velen, die zich de vorige uitgave van deze maatschappij (het Amstleven schepehboek 1939/40) herinneren, zullen zich ongetwijfeld interesseren voor de fraai uitgevoerde kalender van de N.V.Amsterdamse Mij. van Levensverzeke ring, Nieuwe Spiegelstraat 17. Op deze maandkalender zijn afgedrukt de provincies van ons land en de stad Amsterdam. Elk blad is verlucht met afbeeldingen van de bijbehorende klederdrachten en de wapens in kleuren.Bij de steden en' dorpen zijn de belangrijkste gebouwen en andere bijzonder heden zeer aanschouwelijk voorgesteld. Als kantoorlcaleimder n.o.m. wel aan te bevelen. Hinder lijke reclame ontbreekt. Omdat de uitgeefster het zou betreuren, dat de kaart- bladen verdwijnen, stelt zij zich voor in de komendemaand een albumboek uit te geven op zwaar houtvrij papier, in 2' kleuren, gebonden in halflinnen, met 13 hoofdstukken,ge- wijd aan de provincies en onze grote steden .De kaarten bun non naast de beschrijving worden ingeplakt. Dit album kost 2.- Verlofregeling. Door de leden van de Salariscommissie is aan de vobr- zitter (Mr, Ubink) het verzoek gericht in de e.k. verga dering op 18 Juni de volgende verlofregeling in bespreking te willen brengen.: art. 23, lid 1 van het A.R.R. worde gelezen als volgt: de duur van dit verlof bedraagt: a. voor ambtenaren met minder dan 15 dienstjaren en' een Jaarwedde van minder dan 3000.- 12 dienst- dagen b. voor ambtenaren met oen diensttijd van 15 jaar _of een jaarwedde van 3000.- - 4000.- 15 dienst- ■54.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1947 | | pagina 57