met de vijver. De straal van deze concentrische cirkel moet gelijk zijn aan die van de vijver vermeerderd met 10 m. Tan af volgt de as de omtrek van de concentrische cirkel tot een punt dat het raakpunt is van de raak lijn uit D aan de concentrische cirkel. Yervolgens loopt de as volgens een rechte lijn van Q, naar D. Ten behoeve van de kaartering wordt gevraagd 1° de coördinaten van het middelpunt van de cirkel door B en C. o 2 de coördinaten van het middelpunt van de cirkel door U, T en W. o 3 de coördinaten van het raakpunt P, benevens de coördinaten van liet middelpunt van de cirkel door C en P. o 4 de coördinaten van het raakpunt Q,. Oplossingen worden voor 1 Januari ingewacht bij Mej. C.A.C. Best, Conradkade 60, Den Haag. -o-o-o-o-o-o-o- Het ontwerp-Herverkavelingswet Talcheren is in de ver gadering van 30 September 1.1. door de Twerede ICamer (zon der hoofdelijke stemming) aangenomen. Op enkele onderdelen willen we nog de aandacht vesti gen. Bij de openbare behandeling sprak het kamerlid Hes 0*111. over de toelichting op art. 12? waar de Regering zegt dat "niet in de eerste plaats gelet dient te wor den op een goede verkaveling naar de eigendom, maar op een goede verkaveling naar het gebruik der gronden zonder verde© uitleg. De heer Mes vertrouwt er op, dat de Regering bij de uitvoering van de wet niet zo licht over deze gevoelig heden zal heen stappen. Hij meent, dat de Regering nogal licht heen gaat over het verschil tussen eigendom en ge bruik en over de eigendom zelf. Zo wordt ook de afwijzing van de nationalisatie van de

Orgaan der Vereeniging TAK | 1947 | | pagina 34