Behandeling aan de bewaring. Vooraf is een nieuw royementboekje samengesteld,waarin ook alle nu verbonden percelen zijn opgenomen. Dit roye mentboekje kah v/orden ingericht m.b.v. het reg. nieuw 69a de niet-doorgehaalde, dus nog bestaande,borderel len zijn of worden in mappen verzameld. Na inlevering van de form. Hyp. 3 Nijmegen met borde rellen volgt een inschrijving in Dagregister art. 4 en 3 - uitvoeririgsregelen)het normale "relaas" wordt op de borderellen gesteld deel en no. van het oude borde rel wordt rechts boven op form. Hyp. 3 Nijmegen vermeld; een duidelijk kenteken komt bij deel en no. in het nieuwe reg. 69a achter'de in de borderellen voorkomende perc. (art.3, le lid), evenals in de royementboekjes; op het oude borderel plaatst men deel en no, dagregister van vernieuwings-borderel (art. 3, 2e lid); het vernieuwings- horderel wordt nu met oude borderel in map geborgen (art. 4, 3e lid en art. 3 3e lid). Verder moet de statistiek worden bijgewerkt, terwijl de formulieren in volgorde van de oude inschrijvingen worden gerangschikt. Omdat met het gereed maken van de vernieuwings-' borderellen vrij veel tijd is gemoeid, zou tussen tijdse vernummering van kadastrale percelen voor de notarissen zeer lastig zijn. Daarom zal, alleen voor het jaar 1948 en uitsluitend voor gewone dienststaten No. 73,als regel gelden, 'dat een St. 75 111 de loop van een maand binnenkomend ge-' acht wordt te zijn ontvangen op de eerste kantoör- dag van de daaropvolgende maand.Door deze maat regel kunnen de notarissen deze kad.-nummers gebruiken tot het einde van de maand, waarin de cohformverklaring of het extract-legger afgegeven is. Alleen in de gevallen,dat hoofdsom, schuldeiser of schul denaar gewijzigd zijn, brengt men de vernieuwde inschrijvin gen op de kwartaalsgewijze te verzenden St. 143. Na 31 December 1948 gelden de voorrechten voor te ver nieuwen hypotheken niet meer. In het nieuwe reg. 69a worden alle niet-vernieuwde inschrijvingen en beslagen, genomen vóór 21 Sept. 1944, doorgehaald en met duidelijke vermei-

Orgaan der Vereeniging TAK | 1948 | | pagina 17