a. Industrie 1. De Muinck Keizer te Utrecht vroeg een typiste. Diploma H.B.S, had de voorkeur voor de afdeling Personeel dezer staalfabrieken. 2. De Erdalfabriek te Amersfoort zocht enkele administra tieve krachten van een leeftijd tussen 18 en 22 jaren. Een goede schoolopleiding werd vereist. 3. De Mederlandse Stichting voor Psychotechniek wenste ▼oor haar Secretariaat een enigszins ervaren jonge ad ministratieve kracht. Het salaris (naar bekwaamheid toe gekend) lag tussen 1800.- en 2400.- De verlangde opleiding was bij voorkeur H.B.S. 0. Semi-overheidsinstelling. 4 De Nederlandse Spoorwegen riepen sollicitanten op voor de betrekking van vrouwelijke kantoorbediende. Maximum salaris 1520.- Vereisten o.a. 3 of 5 j. H.B.S. of gelijkwaardig diploma. 5 De Hoofdadministratie der N.S. te Utrecht vroeg enige ervaren vrouwelijke administratieve krachten. Bezoldi ging van 1520.- tot maximaal 2760.- Sollicitanten met 5 j. H.B.S. diploma hadden de voor keur d Overheidsinstellingen.. 6. Bij het Gemeentelijke Gas- Electriciteits- en Autobe drijf te Utrecht was de. betrekking vacant van Klerk. Salaris volgens de gemeentelijke regeling. Het bezit van het diploma eindexamen Gymnasium of H.B.S. strekte tot aanbeveling. Gemeentewerken te Amersfoort vroeg een typiste op arbeidsovereenkomst, Salaris 1144,- tot 1528.- In de sollicitaties moesten vermeld worden de genoten opleiding, diplomaTs, betrekkingen en referenties. j8 Bij de Gemeente Culemborg was plaats voor een opzich ter-tekenaar, voorlopig voor de tijd van een jaar. Salaris 2610.- tot 3170»- Hen volledige bekend heid met het bouw- en woningtoezicht werd ge-eist,ter wijl een diploma M.T.S. ten zeerste tot aanbeveling strekte. 9. In. Beek bij Maastricht werd een gemeente-opzichter ge vraagd. De gegadigden moesten in het bezit zijn van een 37.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1948 | | pagina 38