van het hlolc 1 "Mauri icsche We tering onder de gemeenten Beusichem, Maurik, Lienden, Buren, Zoelen en Tiel aange nomen De oppervlakte bedraagt 4488,11.00 ha, het aantal stemge rechtigden 1342. Tegen stemden 113 eigenaren, een opper vlakte vertegenwoordigend van 995.03.48 ha, terwijl in gevolge art. 34 licL 2, sub 2e van de gewijzigde Ruilver- k.velingswet 1938 buiten beschouwing blijft 14.83.85 ha. Afscheid van het Hoofd v/h Centraal Teken- en Opleidings bureau Kadaster. Op 30 Augustus waren vele genodigden, cursisten en oud cursisten bijeen in de gehoorzaal van het CTO te 's-Graven- hage Na een 47-jarige loopbaan bij het Rijk verliet de Heer A.C.T. Hof de dienst wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. Het Hoofd van de afdeling Kadaster en Hypotheken a/h Minis terie van Financiën, de Heer W.F. Stoorvogel sprak met grote waardering over het werk van de scheidende. Ook de volgende sprekers, de Heren F.Harkink, B.J.Lensen en F. Snellinck (namens de cursisten) drukten hun bewondering uit voor de werkkracht en de talenten van hun chef. Nadat het Bestuur van de Vereniging voor Kadaster en Land meetkunde bij monde van de voorzitter de Heer F.Schuurman, de scheidende functionnaris had gehuldigd, bracht onze voorzitter namens de vereniging dank aan de Heer Hof voor zijn aandeel in de betere opleiding der Tekenaars en toe komstige Technische Ambtenaren. Voorts spraken nog de Heren Smits, Hoofd van het Bureau Leiden, L.D. en Meindersma, voorzitter der afd. Z.Holland van K. en L. Vele bloemen en cadeaux gaven aan de zaal een feestelijk aanzieil. De Heer Hof dankte op de hem eigen gevoelvolle en hartelijke wijze voor de zeer grote lof die hem door de sprekers was toegezwaaid. Hierna volgde een druk bezochte receptie, welke geheel in de kenmerkende sfeer bleef en waarbij terecht de nadruk viel op de grote gaven naar geest en hart van de scheiden de Wel zal de Heer Hof nog enige tijd zijn lessen blijven voort- 39. —ö—o—0—0—0—0—0—0—

Orgaan der Vereeniging TAK | 1948 | | pagina 40