Berichten en mutaties. In de maanden October en November 1949 zal te 's-Gravenhage het vergelijkend examen voor landmeter van het kadaster, bedoeld in artikel 132 b van het Ambtenarenbesluit Belastingdienst, wor den gehouden. In de Commissie voor het hierbovengenoemde examen zijn benoemd: a. tot lid en voorzitter: W. F. Stoorvogel, Inspecteur van de hypotheken en het kadaster, Hoofd van de afdeling Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën; b. tot leden: C. J. Kluvers, Bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Arnhem; iD. de Groot, Landmeter van het kadaster, Hoofd van het bureau voor Buitengewoon Landmeetkundig Werk te Utrecht; C. D. Wolters, Landmeter van het kadaster, Hoofd van het Bureau voor Buitengewoon Landmeetkundig Werk te Almelo. 'C. tot lid en secretaris: A. J. Guichard, Landmeter van het kadaster, werkzaam aan het bureau van de landmeetkundige dienst te 's-Gravenhage. De verzoekschriften om toelating tot dit examen moeten uiterlijk op 1 September 1949 bij het Ministerie van Financiën, afdeling Personeel van de Belastingdienst zijn ingekomen. De commissie belast met het onderzoek in Augustus 1949 in te stellen naar de geschiktheid en bekwaamheid voor de opleiding tot het ambt van tekenaar van het kadaster is als volgt samengesteld: a. tot lid en voorzitter: J. M. H. Heines, Ingenieur-Verificateur van het kadaster te 's-Gravenhage; b. tot leden: F. Harkink, Landmeter van het kadaster, Hoofd van het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage; G. S. J. van den Berg, Landmeter van het kadaster, werkzaam aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage; Mej. C. A. C. Best, Tekenaar van het kadaster, met de titel van technisch ambtenaar, le klasse, werkzaam aan het Centraal Teken en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage., c. tot lid en secretaris: D. de Vries, Tekenaar van het ka daster, met de titel van technisch ambtenaar, le klasse, werkzaam aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage. Eervol ontslagen per l-4-'49 (na een non-activiteitsverlof van 2 jaar) de Techn. Ambt. 2e kl. J. van Dijck te Utrecht L.D. (is thans als bez. bestuurder in dienst van de Alg. Bond v. Ambtena ren). 195

Orgaan der Vereeniging TAK | 1949 | | pagina 39