Het in de maand December 1949 te 's-Gravenhage te houden tweede examen voor tekenaar van het kadaster, bedoeld in artikel 132 g van het Ambtenarenbesluit Belastingdienst, zal worden af genomen door de leerkrachten aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage verbonden. Als gecommitteer den bij bedoeld examen zijn aangewezen: O» J. Jonas, Ingenieur- Verificateur van het kadaster te Arnhem en W* Joosten, Land meter, le klasse, van het kadaster, plaatsvervangend Hoofd van de Dienst voor Buitengewoon Landmeetkundig Werk, werkzaam aan de Afdeling Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën. Blijkens een opgave, voorkomende in ,,Wij van Financiën" van Oct. 1949 slaagden voor het toelatingsonderzoek Centraal Teken en Opleidingsbureau Kadaster te 's-Gravenhage (ter opleiding tot het ambt van Tekenaar van het kadaster) 60 candidaten. Eervol ontslagen per l-10-'49 de Technisch Ambtenaar le kl. T. C. B. van Voorst te Eindhoven, bureau B.L.W. (de Heer Van Voorst is benoemd bij de Landmeetk.dienst van de gemeente Nijmegen). De Techn. Ambtenaar le kl. Th. J. Kusters te 's-Hertogenbosch, bureau B.L.W. vierde op l-10-'49 zijn 25-jarig dienstjubileum. Onze hartelijke gelukwensen. Verschillende stukken konden wegens gebrek aan plaatsruimte niet worden opgenomen. Voorzover deze bijdragen dan hun waarde niet verloren hebben, zullen ze een plaats vinden in het eerst volgende nummer. Bijdragen voor het Januari-nummer moeten vóór 2 Januari 1950 in het bezit van de Red. zijn. Omtrent lijntekeningen en foto's plege men vooraf overleg. 272

Orgaan der Vereeniging TAK | 1949 | | pagina 44