Onze beste bloembollengrond beslaat een oppervlakte van niet meer dan 500 ha in totaal en men legt er heel rustig voetbalvelden en begraafplaatsen op aan of zet er villaatjes op» Gebruik daar de slechte gronden maar voor, zo luidde het advies van deze spreker. Het niet agrarisch grondgebruik neemt snel toe. Per jaar ver liezen wij 2800 ha aan stadsuitbreiding en wegenaanleg. Dat is gemiddeld evenveel als onze landaanwinning. Dit betekent, dat we een oppervlakte als de Noordoostpolder in 15 jaar weer kwijt zijn. MUTATIES: Benoemd tot tekenaar van het Kadaster in tijdelijke dienst Mej. G. N. Best te Hoorn, bureau LD (m.i.v. 1-9-1949); tot tekenaar van het Kadaster in vaste dienst de tijd. tekenaars: P. J. Baart te Middelburg Rv. C. J. P. Born te Arnhem LD, J. van Eijsden te Middelburg Rv, B. L. Greeven te Winschoten LD, G. J. Hergelink te Almelo LD, P. G. Hobbelman te Nijmegen LD, G. Jordens te Middelburg Rv, W. A. Marks te Nijmegen LD, W. Nijhof te Tiel LD, Mej. G. Poppe te Amsterdam LD, C. de Vries te Middelburg LD, J. F. van Weelden te Hoorn LD en J. Wempe te Middelburg LD. (allen m.i.v. 1 September 1949); tot landmeetkundig ambtenaar de navolgende tekenaars van het Kadaster; P. J. Ashouwer, Utrecht Rv, W. A. de Jong, Nijme gen LD, A. van Wieringen, Amsterdam LD, J. Penris, Eindhoven Rv, G. F. Schmit, Middelburg Rv, J. G. Nijhoff, Middelburg Rv, J. Boersma, Nijmegen LD, Mej. A. E. Prinsen, Arnhem LD, Mej. H. C. M. Ie Roux, Arnhem LD, J. D. te Roller, Nijmegen LD, W. H. L. Oosterkamp, Almelo LD, M. L. Veen, Zwolle BLW, H. G. Jansen, Arnhem Rv, P. Reijnders, Arnhem Rv, H. C. J. Wilmink, Amsterdam LD, K. van Houten, Tiel LD, T. Pelgrim, Eindhoven LD, R. M. van der Vlerk, Rotterdam LD, R. j. G. Hof, Eindhoven LD, (allen m.i.v. 16 Juni 1949). Verplaatst: m.i.v. l-2-'49 de landmeetk. ambtenaar A: T. J. Kusters van 's-Hertogenbosch BLW naar Arnhem LD. Benoemd m.i.v. l-12-'49 tot tijdelijk tekenaar van het Kadaster Th. B. Doornebosch, tekenaar o.a. te Zutphen LD. Kopy voor het volgende nummer moet op 4 Maart in het bezit van de Red. zijn. Men wordt verzocht met betrekking tot lijntekeningen en foto's vooraf overleg te nlegen. 38

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 38