niet elke uiting serieus neemt, kan zeker worden beaamd, dat lang niet overal de geest van samenwerking overheerst. In ons Maartnummer hebben wij een middel aan de hand ge daan, om in deze toestand enige verbetering te brengen. We hebben tot nu toe geen commentaar geleverd op de be sprekingen over de kadastrale dienst in de Tweede Kamer. Naar de mening van het Bestuur was het noodzakelijk, dat men de zakelijke inhoud eerst rustig tot zich nam. Aan de uit werking van positieve voorstellen wordt de nodige aandacht besteed. Eerlang zullen deze aan de publiciteit worden prijsgegeven. Examen Waterbouwkundig Opzichter. Het Bestuur van de Groep Technische Waterschapsambtenaren (voorheen Waterbouwk. Ambtenaren) in Zeeland, lid van de Bond van Middelbare en Hogere Techn. Ambt., maakt bekend, dat in de maanden Augustus en September 1950 wederom examen voor Waterbouwkundig Opzichter zal worden gehouden. Aanmelding bij de Secretaris vóór 15 Juli 1950, onder overlegging van een ongezegeld geboortebewijs en gelijktijdig storten van vijf tig gulden examengeld; hun, die niet slagen, wordt hiervan 20, teruggezonden. Bij de Secretaris van de examencommissie, de Heer C. A. van der Maas, te Kats (Z.) no. 110 c, gironummer 222521 zijn a 50 cent examenprogramma's verkrijgbaar. Zakagenda C.R.P. 1951. Door de Centrale zal, evenals vorige jaren, een zakagenda wor den uitgegeven. De uitvoering zal zijn overeenkomstig die van 1950; de prijs van ƒ0,70 per exemplaar, exclusief verzendkosten,- blijft voor 1951 gehandhaafd. In de agenda komen o.m. verschillende mededelingen op amb telijk gebied. Bestellingen moeten zo spoedig mogelijk en uiterlijk op 30 Mei a.s. worden opgegeven aan de 2e Secretaris, Rietstraat 131, Almelo. Prijsvraag Ambtenarencentrum. Het wordt als een gemis gevoeld, dat het Ambtenarencentrum niet een bepaald embleem bezit, dat in het hoofd van zijn brief papier en op ander van het Ambtenarencentrum uitgaand drukwerk kan worden aangebracht. Het bestuur van het Ambtenarencentrum heeft gemeend in deze leemte te moeten voorzien en roept hierbij de hulp in van de leden der aangesloten organisaties. Beproef eens Uw krachten op het ontwerpen van een passend kenteken. Zowel initialen (met de 121

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 37