letters A. C.) als meer zinvolle emblemen, waarin het woord Ambtenarencentrum of de letters A. C. voorkomen, kunnen wor den ingezonden. Als prijs voor de beste inzending wordt een boek werk naar keuze tot een bedrag van 20,uitgeloofd. De ontwerpen moeten voor 1 Juni 1950 met vermelding van de vereniging, waarvan men lid is, worden ingezonden bij het secretariaat van het Ambtenarencentrum, Mezenplein 17 te 's-Gravenhage. Een jury van deskundigen zal het werk beoordelen. Mutaties Benoemd: m.i.v. 1-3-1949 tot rekenaar bij de bijhoudingsdienst der Rijksdriehoeksmeting L. F. J. M. Kettlitz; m.i.v. 1-1-1950 tot tijdelijk tekenaar A. Kuipers, 's-Gravenhage LD: G. J. P. ter Plegt, 's-Gravenhage LD; B. J. Wolf, Delft R.D.; J. van Hinte, Groningen BLW; Th. Smeets, Groningen BLW; Mej. S. L. C. Biesma, 's-Gravenhage CTO; tot landmeetkundig ambtenaar: de rekenaar H. A. Verhoef, Delft RD; m.i.v. 1-2-1950: tot tekenaar J. T. van der Kamp, Winschoten LD; A. Verbeek, Eindhoven LD. Eervol ontslagen m.i.v. 1-4-1950 de landmeetk.-ambtenaar G. van Kleef te Nijmegen LD; m.i.v. 16-4-1950 de landmeetk. ambtenaar mej. A. E. Prinsen, Arnhem LD.; m.i.v. 1-5-1950 de landmeetk. ambtenaar A, A. J. de Kousemaker te Middelburg Rv. Verplaatst: m.i.v. 16-4-1950 de landm. ambtenaar A, J. H. W. Biesma van Den Haag CTO naar het hoofdbureau van de dienst BLW Den Haag; m.i.v. 1-5-1950: de landm. ambtenaar A. W. Boelhouwer van Eindhoven Rv naar Zwolle Rv. de tijd. tekenaar: J. Mast, van Groningen LD naar Groningen RV; H. Kramer, van Almelo LD naar Groningen RV; H. J. Bloemert, van Zwolle naar Groningen RV; K. J. Koens, van Breda LD naar Breda RV; J. W. Warnshuis, van Zutphen LD naar Deventer LD; de tekenaar: H. A. Olink, van Arnhem LD naar Arnhem RV; J. H. ten Dolle, van Arnhem LD naar Arnhem RV; W. Nijhof, van Tiel LD naar Amersfoort LD; A. J. Snellink, van 's-Bosch LD naar Utrecht RV; de landmeetk. ambt.: T. Pelgrim, van Eindhoven LD naar Eind hoven RV; H. P. v. d. Plas, van Breda LD naar Breda RV; m.i.v. 1-5-1950 de landmeetk. ambtenaar J. Bakker van Zwolle BLW naar Zwolle Rv; de tijd. tekenaar J. G. Markink van Eind hoven LD naar Deventer LD; de tijd. tekenaars; Mej. H. G. Swier en Mej. G. N. Best zijn (nader) verplaatst van Hoorn LD naar Utrecht LD. 122

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 38