Benoemd tot tijd. tekenaar de tekenaars o.a. H. J. Rutgers, 's-Hertogenbosch L.D. en J. van den Bosch, 's-Gravenhage C.T.O. Verplaatst m.i.v. 1-6-1950 de landm. ambtenaar A. W. Niehof, van Groningen Rv naar Groningen B.L.W. In de maand Juni 1950 zal te 's-Gravenhage het vergelijkend examen voor landmeter van het kadaster bedoeld in artikel 132 b van het Ambtenarenbesluit Belastingdienst worden gehouden. In de Commissie voor het hierbovengenoemde examen zijn benoemd: atot lid en voorzitter: W. F. Stoorvogel, Inspecteur van de hypotheken en het kadas ter, Hoofd van de afdeling Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën: b. tot leden: W. van Riessen, Bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen, werkzaam aan de Afdeling Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën; D. de Groot, Landmeter, le klasse, van het kadaster, Hoofd van het bureau voor buitengewoon landmeetkundig werk te Utrecht; J. F. Ilsen, Landmeter, le klasse, van het kadaster, Hoofd van het bureau ruilverkaveling te Utrecht; c. tot lid en secretaris: A. J. Guichard, Landmeter, le klasse, werkzaam aan het bureau van de landmeetkundige dienst te 's-Gravenhage. Onder de ambtenaren, die ter gelegenheid van de verjaardag van de Koningin zijn onderscheiden, lezen wij de namen van de Heren A. A. H. Heezemans, Ingenieur-Verificateur van het Kadaster te Groningen (Officier orde Oranje-Nassau)Mr. K. J. Bes, Hypotheekbewaarder te Amsterdam (Officier orde Oranje- Nassau) en W. Heijmans, landmeetk. ambt. A, chef-de-bureau, te Groningen (gouden medaille orde Oranje-Nassau). Ook langs deze weg onze hartelijke gelukwensen! Kopy voor het volgende nummer moet vóór 1 Juli a.s. in het bezit van de Red. zijn. Voor lijncliché's en foto's is voorafgaand overleg gewenst. 123

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 39