voorbeeld van systematische schatting volgens een zorgvuldig opgebouwd schema. Berichten Mutaties* Onze bestuursleden S. de Moor te Eindhoven en B. E. Kampen te Almelo herdachten op 15-6-'50, resp. 16-6-'50 hun 25-jarig ambtsjubileum. Aan bewijzen van belangstelling heeft het hun niet ontbroken. Ook langs deze weg onze hartelijke gelukwensen. Dat zij voor de dienst en de vereniging nog lang hun toegewijde krachten mogen geven! Op Vrijdag 30 Juni j.l. heeft het kantoor Almelo afscheid ge nomen van collega Runeman, die de dienst met pensioen gaat verlaten. Hij was lang -een trouw lid van onze Vereniging. Op 1-7-1950 vierde de landmeetk.-ambt. A. H. van Duinen te rs-Hertogenbosch zijn 25-jarig dienstjubileum. Hartelijk geluk gewenst! Eervol ontslag: m.i.v. 1-8-1950 F. A. Geensen, Landmeetk.- ambtenaar A, chef de bureau te Leiden L.D., oud-voorzitter van de Vereniging; m.i.v. 15-6-1950 Mej. A. de Ruiter, Tekenaar o.a. te Dordrecht. Aan het onderzoek naar de bedrevenheid, die de bij de Veld dienst in opleiding zijnde landmeetkundige ambtenaren hebben verkregen in het verrichten van eenvoudige metingen hebben alle candidaten voldaan. Het zijn: H. H. Aalbers te Eindhoven, B.L.W.; M. M. G. van Draaijen te Zwolle, B.L.W.; J. P. Ilmer te Middelburg, Rv.; H. T. Kamphuis te 's-Hertogenbosch, B.L.W.; G. G. Kunz te Utrecht, B.L.W.; T. D. M. Pik te Utrecht, B.L.W.; C. P. van Stralen te Groningen, B.L.W.; H. v. d. Vlist te Middelburg, Ruilv.; R. Walinga te 's-Hertogenbosch, B.L.W. en W. Willemse te Groningen, B.L.W., welke ambtenaren per 1 Mei 1950 zijn benoemd tot landmeetkundig ambtenaar A. tot Tekenaar in vaste dienst m.i.v. 1-6-1950 de tijd. tekenaars: Mej. E. J. H. Bonekamp en J. Dekker te Maastricht L.D.; T. Bootsman te Eindhoven Rv.; J. Dokter te Assen L.D.; G. G. Koppies te Eindhoven L.D.; H. Kramer en J. Mast te Groningen Rv.; J. L. v. Leeuwen en R. Otten te 's-Hertogenbosch L.D.; J. Pilon, K. Spaan en J. Vitters te Roermond L.D.; H. Walgien te Arnhem L.O. 158

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 34