onder praesidium van Mr. P. A. G. Ubink, Voorzitter van de Raad voor Rijkspersoneelsaangelegenheden, in spoedvergadering bijeen. De commissie diende de Minister van Binnenlandse Zaken van advies omtrent een voorgenomen herziening van de salarisregeling voor het Lager Nijverheidsonderwijs. De commissie verenigde zich voorts met een beslissing van de Ministerraad inzake het verlenen van buitengewoon verlof voor het bijwonen van kerkelijke vergaderingen. Door d^ samenwerkende centrales van Overheidspersoneel is bij de regeringsdelegatie in de commissie een voorstel aanhangig gemaakt, betreffende de verlenging van een vacantietoeslag aan het overheidspersoneel. Een bijzondere regeling m.b.t. de „Tijdelijke Uitkeringsregeling 1947'' voor arbeidscontractanten, die zijn overgegaan in dienst van de gedelegeerde van de R.I.S. verwierf de goedkeuring det vergadering. Tenslotte vond een uitvoerige bespreking plaats van de salaris positie van het overheidspersoneel aan de hand van het pers communiqué van de Sociale Voorlichtingsdienst d.d. 6 September 1950 en van de beslissing van het College van Rijksbemiddelaars van 7 September 1950, waarbij tevens het prijzenbeleid der re gering de aandacht had. Met betrekking tot de aan het overheidspersoneel toe te kennen salaris- en loonsverhoging werd met de grootst mogelijke meer derheid der aanwezige leden overeenstemming bereikt over het aan de Ministerraad uit te brengen advies. Mutaties Benoemd in de commissie voor het in de tweede helft van Octo ber 1950 te houden onderzoek naar de geschiktheid en bekwaam heid voor de opleiding tot het ambt voor tekenaar van het kadaster: tot lid en voorzitter: J. J. Gorter, Ingenieur-Verificateur van het kadaster, Hoofd van de Ruilverkavelingsdienst te Arnhem; tot lid: W. Joosten, Landmeter le klasse van het kadaster, werkzaam aan het Ministerie van Financiën, plv. Hoofd van de dienst voor B.L.W. te 's-Gravenhage; F. Schuurman, Landmeter le klasse van het kadaster te Deventer, Mej. C. A. C. Best, Landmeet kundig Ambtenaar A te 's-Gravenhage; tot lid en secretaris: D. de Vries, Landmeetkundig Ambtenaar A te 's-Gravenhage. Benoemd m.i.v. 1-3-1950 tot tijdelijk tekenaar de schr. C. J. Hoogerheide, na 1-6-1950 te Maastricht L.D.; m.i.v. 1-9-1950 tot landmeetk.-ambt. de tekenaars: C. J. P. Bom te Arnhem L.D.; G. J. 203

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 43