2. Als gecommitteerden bij het sub 1 bedoeld examen zijn aan gewezen O. J. Jonas, Ingenieur-Verificateur van het kadaster te Arnhem, K. F. K. Libois, Landmeter le klasse van het kadaster, Hoofd van het bureau van de landmeetkundige dienst te Roermond. Op 30 en 31 October j.l, is te Amsterdam, Almelo, Arnhem, Breda, 's-Gravenhage, Groningen, Heerenveen, Maastricht, Rot terdam, Utrecht en Zwolle gehouden het schriftelijk gedeelte van het toelatingsexamen Rijkscursus Tekenaar van het Kadaster, welke cursus in 1951 zal aanvangen. Het Bestuur is na de Algemene Vergadering van 13 October 1950 te Utrecht als volgt samengesteld: Voorzitter: W. Koopmans, Schimmelpennincklaan 9, Utrecht. le Secretaris: P. T. H. van Nimwegen, Burg. v. Dommelenlaan 12, Aalst (N.-Br.). 2e Secretaris: B. E. Kampen, Rietstraat 131, Almelo. Penningmeester: S. de Moor, Strobloemstraat 29, Eindhoven. Lid: G. W. Wegereef, Rotterdamsedijk 210c, Schiedam. De heer P. J. Ashouwer, Mauritsstraat 41, Utrecht, heeft als secretaris bedankt i.v.m. zijn benoeming tot technisch ambtenaar bij de dienst van Gemeentewerken te Apeldoorn. De heer J. H. v. d. Vrugt, Julianastraat 39, Zwolle, is als pen ningmeester afgetreden. Bij het verzenden van correspondentie, tijdschriften, organen enz. houde men met bovenstaande mutaties rekening. Het nummer van de postrekening ten name van de Vereniging blijft onveranderd. Eervol ontslag* M.i.v. 1-11-1950 de landmeetkundig ambtenaar P. J. Ashouwer te Utrecht Rv. wegens zijn benoeming tot Technisch Ambtenaar bij de gemeente Apeldoorn; m.i.v. 1-2-1951 de landmeetkundig amb tenaar G. J. Viehoff te Zwolle LD. Ingetrokken* De per 1-10-1950 bevolen verplaatsingen van de landmeetk. ambtenaar J. C. de Haas van Utrecht LD naar Utrecht Rv en van de tekenaar o.a. Mej. N. L. Heyliger van Utrecht Rv naar Utrecht LD. Verplaatst: m.i.v. 1-11-1950: de tekenaar E. van der Woude van 's-Graven- hage CTO naar 's-Hertogenbosch LD. de tijd. tekenaar A. G. M. Dijkhuis is niet verplaatst naar Al melo R. maar naar Almelo LD. 249

Orgaan der Vereeniging TAK | 1950 | | pagina 45