Prijsvraag Ambtenarencentrum* Het wordt als een gemis gevoeld, dat het Ambtenarencentrum niet een bepaald embleem bezit, dat in het hoofd van zijn briefpapier en van een in de toekomst hopelijk te verschijnen periodiek of op ander van het Ambtenarencentrum uitgaand drukwerk kan worden aangebracht. Het bestuur van het Ambtenarencentrum heeft gemeend in deze leemte te moeten voorzien en roept hierbij de hulp in van de leden. Het nodigt hierbij alle leden van de in het Ambtenarencentrum opgenomen organisaties uit hun krachten te beproeven op het ont werpen van een passend kenteken, (Ons bericht hierover in het Meinummer 1950 was niet geheel volledig). Voor het embleem kan zowel een eenvoudige lettercompositie als een decoratieve verbeelding al dan niet met gebruikmaking van het woord „Ambtenarencentrum" of de letters ,,A.C," dienstbaar zijn. Het kenteken dient bij toepassing van meer dan één kleur (zwart geldt als een kleur) op zodanige wijze ontworpen te worden, dat het idee ook als een eenkleurig vignet bruikbaar is, zonder dat het teveel aan expressie verliest, In verband met reproductiemogelijk heden worden inzenders verzocht zoveel mogelijk alleen vlakke tinten (dus zonder vervloeiingen) toe te passen. Als prijs voor de beste inzending wordt een boekwerk naar keuze tot een bedrag van 20,uitgeloofd. De inzendingen zullen worden beoordeeld door een jury, bestaande uit de heren: K. Booden, aesthetisch adviseur van de Technische Uitgeverij H. Stam, H. L. Engberts, hoofdarchitect bij de Rijksgebouwendienst, en F. E. Röntgen, architect bij de Rijksgebouwendienst. De uitspraak van de jury is bindend en over haar beslissing kan geen correspon dentie worden gevoerd. Vóór 1 Maart 1951 moeten de inzendingen worden ingezonden bij het secretariaat van het Ambtenarencentrum, Mezenplein 17, 's-Gravenhage. De ontwerpen, waarop de naam van de inzender niet mag voorkomen, moeten zijn voorzien van een motto en zijn vergezeld van een gesloten enveloppe, waarop aan de buitenzijde eveneens het motto staat vermeld en welke behalve naam en adres van de inzender tevens de volgende schriftelijke verklaring moet bevatten: Ondergetekende verklaart, dat de inzending onder motto door hem zelf ontworpen is". De inzendingen zullen uiterlijk op 1 Mei 1951 worden ge retourneerd. Contributie Ned, Heidemaatschappij, Wij verzoeken onze leden, tevens lid van de Nederlandse Heide maatschappij, hun contributies (minimum 3,50 per jaar) te willen storten of over te schrijven op girorekening 7371 van de Maat schappij. Vóór 31 Januari worden geen kwitanties ter inning afge geven. Daarna worden incassokosten extra in rekening gebracht. 28

Orgaan der Vereeniging TAK | 1951 | | pagina 28