Prospectus voor het examen voor Landmeettechnicus 1951, Diploma N*L*F* Het door de Nederlandse Landmeetkundige Federatie af te nemen examen bestaat uit twee gedeelten, nh een schriftelijk ge deelte (tijdsduur 2 dagen), dat op verschillende plaatsen kan worden afgenomen, en een praktisch gedeelte (tijdsduur voor elke candidaat 2 a 3 dagen), dat vermoedelijk in Utrecht of omgeving zal worden gehouden. De candidaat kan aangeven in welke plaats hij bij voor keur het schriftelijk examen zou willen afleggen; de examencom missie zal hiermede, indien dit gedeelte niet centraal wordt ge houden, zo mogelijk rekening houden of anders een plaats aanwijzen in de omgeving van de door de candidaat genoemde. Het schriftelijk examen zal worden gehouden in April, het prak tische gedeelte in Mei en/of Juni 1951. Aanmeldingen voor het examen moeten onder opgave van genoten onderwijsvakopleiding en beroep geschieden vóór 15 Februari 1951 bij de secretaris van de examencommissie, de heer C. W. Moor, Landmeter van het Kadaster, Centraal Belastinggebouw, Kamer 429, Rotter dam-West. Om tot het examen te kunnen worden toegelaten, moet de candidaat hierbij overleggen: a) een afschrift van zijn geboorteakteafgegeven door de burge meester van zijn geboorteplaats; b) een werkgevers- of opleidersverklaring ten bewijze dat hij reeds tenminste gedurende 100 velddagen de landmeetkunde praktisch heeft beoefend en de onder c genoemde werkstukken door hem persoonlijk zijn vervaardigd; c) werkstukken, en wel tenminste 3 door de candidaat vervaardigde veldwerken van eigen metingen en 1 volledig afgewerkte kaart van eigen of ander veldwerk. Kopieën worden niet geaccepteerd. Tevens moet het examengeld van 35,worden gestort vóór 15 Februari 1951 op postrekening nr. 446396 ten name van C. W. Moor te Rijswijk Z.-H., bij wie tevens nadere bijzonderheden kun nen worden gevraagd betreffende de examens voor landmeetkundig tekenaar en landmeetkundig rekenaar. Mutaties Geslaagd voor het toelatingsonderzoek C*T*0* 1950: Alderliesten, H., Rotterdam; Bos, mej. A. G., Heerlen; Brouwers, L. J., Breda; Bruin, B. M, de, Apeldoorn; Crans, J., 's-Gravenhage; Heiner, J. S., Zwolle; Hoevers, H. F., Zutphen; Klaverboer, A., Oudehorne; Kolstee, D. J., 's-Gravenhage; Kramer, R., 's-Herto- genbosch; Rooij,-mej. J. H. de, 's-Gravenhage; Schaal, H. C. van der, Laren (N.H.); Schmidt, mej. T. C., Kethel; Schorn, H., Almelo; Visser, Y., Nieuwersluis; Zwaan, mej. A. E., Enkhuizen. 29 V

Orgaan der Vereeniging TAK | 1951 | | pagina 29