naar Eindhoven LD; W. Willemse van Groningen BLW naar Groningen Rv; K. Prakken van Groningen R naar Arnhem LD; J. Hummelen van Groningen R naar Haarlem LD; J. P. Ilmer van Middelburg R naar Breda Rv; M. Rijsdijk van Utrecht BLW naar Rotterdam LD; de landmeetkundig ambtenaren: P. van Beek van Almelo LD naar Almelo Rv; W. H. L. Oosterkamp van Almelo LD naar Almelo Rv; Mej. M. Hofsté van Breda LD naar Breda Rv; C. de Vries van Middelburg LD naar Middelburg Rv; J. Wempe van Middelburg LD naar Middelburg Rv; G. F. Schmit van Middel burg R naar Middelburg LD; P. G. Hobbelman van Nijmegen LD naar Utrecht Rv; de tekenaars en tijdtekenaarsJ. Loopstra van Almelo LD naar Sneek LD; J. Reinders van Almelo BLW naar Almelo LD; M. Brethouwer van Arnhem LD naar Arnhem Rv; H. Walgien van Arnhem LD naar Arnhem Rv; D. W. F. Berkhof van Arnhem R naar Arnhem LD; R. H. Bossong van Eindhoven LD naar Eind hoven Rv; G. G. Koppies van Eindhoven LD naar Eindhoven Rv; T. Bootsman van Eindhoven R naar Eindhoven LD; Mej. T. L. A. Marinus van Eindhoven R naar Eindhoven LD; G. J. P. ter Plegt van Den Haag LD naar Eindhoven Rv; J. van Hinte van Groningen BLW naar Groningen Rv; R. Otten van Den Bosch LD naar Den Bosch BLW; J. Verschoof van Middelburg R naar Rotterdam LD; K. Spaan van Roermond LD naar Hoorn LD; Mej. G. N. Best van Utrecht LD naar Amsterdam LD; C. A. Miltenburg van Utrecht LD naar Utrecht Rv; Mej. H. G. Swier van Utrecht LD naar Hoorn LD; A. Bosman van Utrecht R naar Utrecht LD; Mej. N. L. Heijliger van Utrecht R naar Utrecht LD; T. Meijer van Winschoten LD naar Groningen LD; G. J. ten Voorde van Zwolle BLW naar Zwolle Rv. Nieuwe handleiding voor de technische werkzaamheden* In het tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde No. 2 van 1 April 1951 wordt medegedeeld, dat Prof. M. Tienstra, hoog leraar aan de Technische Hogeschool te Delft en de landmeters le klasse van het Kadaster D. de Groot te Utrecht en Ir. F. Harkink zijn uitgenodigd, om in overleg met de inspecteur van de hypo theken en het kadaster een nieuwe handleiding voor de technische werkzaamheden (H.T.W.) samen te stellen. Oprichting studiekring voor cultuurtechniek* De ontwikkelingsgang van de cultuurtechniek heeft de reeds eerder gekoesterde wens doen herleven om resultaten en ervaringen, voortkomende uit bepaalde onderzoekingen, in de eigen kring van cultuurtechnici te kunnen uitwisselen. 115

Orgaan der Vereeniging TAK | 1951 | | pagina 47