schap om ruilverkaveling van een complex gronden, gelegen onder de gemeenten Breukelen, Kortenhoef en Loosdrecht, ter grootte van 2440 ha. Overigens werd ruilverkaveling gevraagd van 70 ha onder de gemeente Warmenhuizen „Reekerpolder" (N.-H.), 1950 ha in de Emiliapolder onder de gemeenten Made en Drummeien, Hooge en Lage Zwaluwe en Geertruidenberg (N.-Br.), 7900 ha onder Deil, Haaften, Herwijnen, Vuren en Waardenburg (G.) genaamd ,,Tielerwaard-West" en 830 ha onder Hardenberg en Grams- bergen (O.), blok Baaider en Baalderveld". Ruilverkaveling „Het Dalfserveld c.a." afgestemd. Onder voorzitterschap van de Heer J. C. Wolthuis, lid van Gedeputeerde Staten van de provincie Overijssel werd op 17 Augustus j.l. de stemmingsvergadering gehouden betreffende ruilverkaveling van het blok ,,Het Dalfserveld c.a.", gelegen onder de gemeenten Dalfsen, Ommen en Zwollerkerspel. De oppervlakte bedraagt 5035.59.49 ha, het aantal stemge rechtigden 1240. Tegen stemden 667 eigenaren, vertegenwoordigend een opper vlakte van 3503.84.35 ha. De Centrale Commissie was op deze vergadering vertegen woordigd door de Heren B. A. A. Engelbertink, lid en G. J. M. Enserink, plaatsvervangend lid. Samenstelling Ambtenarencentrum. In de vergadering van de verenigingsraad van het Ambtenaren- centrum van 17 Juli 1951 werd de heer P. A. Ravelli opnieuw tot voorzitter van het Ambtenarencentrum gekozen. De verenigingsraad is, nadat de oude raad per 1 Mei j.l. regle mentair in zijn geheel is afgetreden en er een nieuwe aanwijzing van leden heeft plaats gehad, thans als volgt samengesteld: Voorzitter: de heer P. A. Ravelli; Leden aangewezen door de Centrale van Verenigingen van Per soneel in 's Rijks Dienst (C.R.P.): de heren H. G. W. Munnik, H. Steketee, J. H. van der Meer, H. W. Beekman, J. A. Bouquet, M. de Vries en J. J. Landman; door de Nederl. Bond van Gemeente-Ambtenaren (N.B.v.G.A.) de heren C. J. v. As, J. A. H. Herrings, H. J. J. Koot en B. Kroese; door de Bond van Middelbare en Hogere Technische Amb tenaren (B.T.A.): de heren H. L. Engberts en G. P. J. Starrenburg; door de Algemene Bond van Provinciaal Personeel in Nederland (A.B.P.P.): de heren G. J. A. van Asch en W. K. Pieters; door de Centrale van Hogere Gemeente-Ambtenaren (C.H.G.): de heren D. C. Reijgwart en R. Hendrikse; 227

Orgaan der Vereeniging TAK | 1951 | | pagina 59