LD naar Assen LD, W. van Keppel (353) van 's-Hertogenbosch LD naar 's-Hertogenbosch BLW, de tekenaar G. Wegter (321) van Groningen LD naar Groningen BLW, de landmeetk. ambt. A: J. H. Otte (152) van 's-Hertogenbosch BLW naar 's-Hertogen- bosch LD. m.i.v. 1-5-1952 de landmeetk. ambt. A: H. Smit (96) van Eindhoven Rv naar Haarlem LD, H. Wolters (57) van Arnhem Rv naar Arnhem LD, H. H. Aalbers (159) van Eindhoven Rv naar Roer mond LD, H. Nijhof (118) van Almelo BLW naar Almelo LD, A. Albers (97) van Zwolle Rv naar Deventer LD. Benoemd m.i.v. 1-1-1951 tot landmeetk. ambt. A: de landm. ambt. P. van der Meulen (23), chef de bureau te Leiden LD en E. G. Duiker (11), chef de bureau te Assen LD. Oud-collega T. C. B. van Voorts t werd m.i.v. 1-1-1952 bevorderd tot Technisch Hoofdambtenaar bij de Landmeetkundige Dienst der Gemeente Nijmegen. Naar wij vernemen is het lid van onze Redactie-commissie, collega H. C. van der Hoek (252) te Rotterdam benoemd tot Technisch Ambtenaar aan de Technische Hogeschool te Delft. Hartelijke gelukwensen Ontslagen: De landmeetk. ambtenaren A: D. Klaver (132) en W. L. v. d. Beek (109), resp. te Eindhoven B.L.W. en Breda RV., thans als adj. landmeter in vaste dienst bij het Gouvernementskadaster op Aruba en M. Feenstra en H. Kort, resp. te Zwolle en Utrecht, thans adj. landmeters in vaste dienst te Willemstad (Curasao); idem de landm. ambtenaar J. M. Keegel, thans eveneens aldaar. 25-jarig ambtsjubileum Op 1 April a.s.collega D. de Vries te 's-Gravenhage. Examencommissie: Benoemd in de Commissie voor het in Mei 1952 te houden examen voor tekenaar van het Kadaster: tot lid en voorzitter de Ingenieur-Verificateur W. Joosten te Amsterdam; tot leden de landmeters le klasse Ir F. Harkink, G. S. J. van den Berg en S. M. Meelker te 's-Gravenhage, tot lid en Secretaris D. de Vries, landmeetkundig ambtenaar A te 's-Gravenhage. Bijdragen voor het Mei-nummer moeten vóór 1 Mei a.s. in het bezit zijn van de Redacteur. Omtrent opname van foto's en lijncliché's plege men vooraf overleg. 75

Orgaan der Vereeniging TAK | 1952 | | pagina 43