Geslaagd voor het examen Tekenaar van het Kadaster Mei 1952: F. R. Ameling. P. Bimmel. B. M. de Bruin. R. J. Davilar. R. van Elsloo. A. van Es. Th. H. Gallé. G. W. Geerdes. H. H. A. Hartman. J. S. Heiner. K. Hempenius. L. E. Hinrichs. H. F. Hoevers. S. W. Hogenkamp. A. Klaverboer. J. Kok. D. J. Kolstee. R. Kramer. H. H. Leurmans. F. Luinstra. P. Mantel. N. H. Mertens. A. J. A. Meulemans. D. G. G. van Os. C. Petersen. W. W. Proper. G. J. Rodijk. Mej. J. H. de Rooij. T. C. van Rosmalen. H. C. A. de Rijk. H. C. van der Schaal. H. A. C. Schippers. Mej. T. C. Schmidt. P. M. Schouten. H. van de Schuur. C. W. R. Steentjes. G. H. van der Veer. A, Verwaijen. Y. Visser. K. Wagenaar. T. Wagenveld. J. Walda. G. van de Wall. T. van Weelden. Mej. A. E. Zwaan. Geslaagd voor diploma N.L.F* landmeettechnicusM. Verweij landmeetkundig rekenaar: W. de Bruijn, G. Diefenbach, H. J. M. Dijkstra, D. J. Helmerhorst en J. W. Warnshuis; landmeetkundig tekenaar: A. v. d. Hoven. Benoemd: m.i.v. 1-1-1952 als adjunct-landmeter in vaste dienst van het Gouvernement der Nederlandse Antillen: M. Feenstra, H. Kort en J. M. J. Keegel. Bijdragen voor het Septembernummer, bij voorkeur aan één zijde van het papier beschreven en in blokschrift of machineschrift, moeten vóór 1 September a.s. in het bezit zijn van de Redacteur administrateur. Omtrent het opnemen van lijn- en fotoclichés plege men vooraf overleg. 164 (Overgenomen uit Mededelingenblad 5de jrg. no. 3 van de Vereniging van Landmeetkundigen.) (Aanvulling van bericht in het Maartnummer van dit Orgaan.)

Orgaan der Vereeniging TAK | 1952 | | pagina 44