De opleiding en de recrutering van het personeel, de organisatie van de dienst, de positie van de middelbare landmeetkundigen, ook bij andere overheidsorganen, het zijn even zovele punten, waarop de aandacht van verschillende voorstellers is toegespitst. De ontworpen ontwikkelingscursussen beantwoorden aan de sterke drang naar studie. Er zal moeten worden onderzocht, op welke wijze aan deze verlangens verder kan worden tegemoet gekomen. Mogen wij hopen, dat de discussies op hoog peil gevoerd zullen worden en dat de besluiten zullen strekken tot voordeel van de dienst en de leden! Er is bij de voorbereiding gerekend op een druk bezoek. De aanwijzingen in de beschrijvingsbrief met bijlagen moeten daarom accuraat worden opgevolgd. Personalia en mutaties Personalia: Onderzoek landmeetkundig ambtenaar A van het Kadaster. In October a.s. zal te Arnhem worden gehouden het onderzoek voor l.a.A., bedoeld bij artikel 118 van het Ambtenarenbesluit Belastingdienst. Voor dit onderzoek is de volgende Commissie ingesteld: a. lid en voorzitter: C. D. Wolters, Ingenieur-Verificateur van het Kadaster te Arnhem; b. lid: P. Alberda, Landmeter le klasse van het Kadaster, Hoofd van het Bureau van de Landmeetkundige dienst te Arnhem; c. lid en secretaris: Ir G. J. Berendsen, Landmeter le klasse van het Kadaster te Arnhem. Voor het in November en December a.s. te houden onderzoek voor l.a.A, bedoeld bij artikel 72, le lid, van het Ambtenaren- besluit Belastingdienst is de volgende Commissie ingesteld: a. lid en voorzitter: W. Joosten, Ingenieur-Verificateur van het Kadaster te Amsterdam; b. leden: G. S. J. van den Berg, Landmeter le klasse, werkzaam aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau van het Kadas ter te 's-Gravenhage en Ir L. J. Ragut, Landmeter le klasse, Hoofd van het Bureau B.L.W. te Zwolle; c. lid en secretaresse: mej. M. E. Nottelman, Landmeter le klasse te Almelo. Ambtsjubilea: Op 17-8-1952 vierde de landm. ambt. A: W. G. de Kreek te Zwolle BLW zijn 25-jarig ambtsjubileum. 197

Orgaan der Vereeniging TAK | 1952 | | pagina 33