30e Algemene Vergadering Hoofdafdeling „Ruilverkaveling" der Ned* Heidemaatschappij* De Algemene Vergadering van de Hoofdafdeling „Ruilverka veling" der N.H. Mij, zal worden gehouden op Donderdag 30 Juli a.s„ n.m. 20.30 uur in Hotel Riche te Groningen. De Heren H. D. Louwes en J. J. G. S. Falkena treden (periodiek) als bestuurslid af, doch zijn herkiesbaar. Na afloop van het huishoudelijk gedeelte zal Ir A. G. Swart, rijkscultuurconsulent voor Groningen spreken over de „ruilverka veling in het Groninger kleigebied, wenselijkheden en mogelijk heden". De volgende dag vertrekken de deelnemers om 8.30 uur van de Vismarkt tegenover hotel Riche voor een excursie door het Groninger kleigebied. Aan het jaarverslag over het jaar 1952 ontlenen wij, dat dit jaar voor de Hoofdafdeling Ruilverkaveling een belangrijk jaar is geweest. Het ruilverkavelingscongres voor de Beneluxlanden te Breda slaagde uitstekend. Voor de inleidingen, verzameld in een prettig uitziende uitgave, die een goed beeld geven van alle aspecten van de ruilverkaveling, bestond veel belangstelling. De uitgave is uitgeput. Voorstellen voor de Algemene Vergadering Vereniging van Technische Ambtenaren Kadaster. De Algemene Vergadering van de Vereniging zal worden ge houden op Zaterdag 24 October aanstaande in het N.V. Huis, Oudegracht te Utrecht. Voorstellen met korte toelichting moeten, overeenkomstig art. 18 H.R. na behandeling in de betrokken afdeling, vóór 1 Augustus bij de Secretaris schriftelijk worden ingediend. Later ingediende voorstellen kunnen alleen dan op de agenda worden geplaatst, als de Algemene Vergadering zich uitspreekt voor spoedeisende behandeling. De voorstellen zullen voorzien van een prae-advies van het Hoofdbestuur in extenso worden vermeld op de beschrijvings brief. Tot vier weken vóór de datum der A.V. kunnen amendementen worden ingezonden. Vóór 10 October a.s. zullen deze per aanvullende beschrijvings brief ter kennis van de leden worden gebracht. Personalia en mutaties Personalia. Het kantoor van Ir G. J. ter Brugge, Rijkscultuurconsulent voor 174

Orgaan der Vereeniging TAK | 1953 | | pagina 38