Verplaatst: m.i.v. 1-8-1953 de landm. ambtenaar J. Molenveld van Utrecht LD naar Deventer LD, R. J, G. Hof van Eindhoven LD naar Eindhoven R, Mej. T. L. A. Marinus van Eindhoven R naar Roer mond LD en K. J. Koens van Breda R naar Breda LD, de tekenaar G. Gille van Breda LD naar Amsterdam LD, en de tijd. tekenaar A. van Prooijen van Middelburg R naar Utrecht LD. m.i.v. 1-9-1953 de landm. ambtenaar P. G. Hobbelman van Utrecht R naar Nijmegen LD. Nader vastgesteld: op 15-6-1953 de laatstelijk per 1-10-1953 bevolen verplaatsing van 's-Hertogenbosch LD naar Groningen LD van de landm. ambtenaar A, chef de bureau J. Serier. Ingetrokken: de per 1-8-1953 bevolen verplaatsing naar Utrecht Rv van de landmeetk. ambt. J. Dekker te Maastricht LD. Eervol ontslagen: m.i.v. 9-7-1953 de landm. ambtenaar Mej. E. J. H. Bonekamp te Maastricht LD; m.i.v. 1-8-1953 de landm. ambtenaar J. F. van Weelden te Utrecht BLW. Personalia: Voor het in November a.s. te houden examen voor tekenaar van het kadaster zijn benoemd: tot lid en voorzitter W. Joosten, Ingenieur-Verficateur van het kadaster te Amsterdam; tot leden Ir F. Harkink, Hoofdlandmeter van het kadaster, Hoofd van het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage, S. M. Meelker, Landmeter le klasse, werkzaam aan de afdeling Kadas ter en Hypotheken van het Ministerie van Financiën te 's-Graven- hage en B. J. Lensen, Landmeetkundig ambtenaar A, leraar aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage; tot lid en secretaris G. S. J. van den Berg, Hoofdlandmeter van het kadaster, werkzaam aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te s-Gravenhage. Bijdragen voor het November-nummer moeten vóór 1 November in het bezit zijn van de Redactie^ Overleg vooraf is gewenst bij opname van foto's of cliche's in de tekst. 216

Orgaan der Vereeniging TAK | 1953 | | pagina 40