Tot zover de opgave. Ter voorkoming van het inzenden van uiteenlopende antwoorden op de laaste vraag zullen we berekenen de lengte van de loodlijn en de ligging van het voetpunt op de meetlijn van het snijpunt van de richting door C naar het middel punt van de boog met de as van de weg. Oplossingen kunnen vóór 23 December ingezonden worden aan Mej. C. A. C. Best, Conradkade 60, Den Haag. Van kei Verenigingsbestuur: Samenwerking met de Uniegroep belastingen. Op 24 September jl. vond te 's-Gravenhage een bespreking plaats tussen de besturen van onze Vereniging en van de Unie van Overheidspersoneel, Groep Belastingen. Tot ons genoegen kunnen wij berichten, dat bij deze bespreking is besloten, dat door de organisaties die vertegenwoordigd zijn in de Bijzondere Commissie voor Georganiseerd Overleg voor de belastingdienst over de agendapunten, die in de vergaderingen dier Commissie aan de orde zullen worden gesteld, vooroverleg zal worden gepleegd. Als vertegenwoordigers van het Ambtenarencentrum voor dit vooroverleg ten aanzien van kadastrale zaken zijn aangewezen de collega's W. Koopmans en G. W. Wegereef. Het Bestuur verheugt zich, dat in de verhoudingen tussen de drie samenwerkende Centrales en het Ambtenarencentrum een zodanige verbetering is ingetreden, dat deze samenwerking moge lijk is geworden. Wij zijn ervan overtuigd, dat het voorgenomen vooroverleg in het belang is van de leden van alle bij dit overleg betrokken organisaties. HET BESTUUR. Bericklen 241 Algemene vergadering van de Vereniging van Technische ambtenaren van het Kadaster 24 Oct. 1953. Deze vergadering, welke werd gehouden in Trianon" te Utrecht, kenmerkte zich door een bijzonder grote opkomst, waaraan de groeiende onrust in het corps niet vreemd is. Ongeveer 200 vergaderden werden om 10 uur door de voor zitter welkom geheten. Hij sprak, mede namens de aanwezigen, zijn voldoening uit over de aanwezigheid van de Heer Munnik, die de Centrale van Rijksper soneel vertegenwoordigde. Het te vroege en onverwachte overlijden van collega H. Russcher, landmeet kundig ambtenaar A te Assen, is in sobere woorden vermeld. De betuiging van deelneming werd door de vakgenoten staande aangehoord. Bereikbaarstelling van de middelbare eindrang voor landmeetkundige amb-

Orgaan der Vereeniging TAK | 1953 | | pagina 25