ons wederzijds de gelegenheid van gedachten te wisselen over problemen, welke momenteel bij de Landmeetkundige Dienst van het Kadaster aan de orde zijn. Beide besturen achten het nuttig en gewenst bij voorkomende gelegenheden dit contact opnieuw te doen plaats vinden. Personalia en Mutaties Personalia Coll, IJ. de Vries behaalde het diploma H.B.S. B. 5 j.c. (als extraneus) Coll. H. Walgien behaalde het einddiploma Gymnasium. Wij menen, dat deze prestaties een extra vermelding waard zijn en wensen de geslaagden van harte geluk met het behaalde resultaat! Op 1 Febr. a.s. zal de landm.ambtenaar collega A. R. Walinga te VHertogenbosch zijn 25-jarig ambtsjubileum vieren. Mutaties* Geslaagd voor het in November 1953 gehouden examen voor tekenaar van het kadaster: J. W. Aalderink, B. Berkenbosch, F. Blondel, L. J. Brouwers, Mej. G. A. E. de Fonkert, G. H. Huizing, L. J. Jakobs, Mej. W. M. Th. Jansen, Th. Janssen, P. Kaashoek, P. Koelewijn, A. J. Mos, W. Nijboer, W. P. Rentier, H. Schorn, G. P. Speijken, J. A. Sijmons, A. A. H. Theijsmeijer, H. A. F. Th. Verdonk, A. Verhaar, C. Versluis, J. Vis, W. H. van der Weijden en A. Zeilstra. Aan het onlangs gehouden toelatingsonderzoek voor het C.T.O. te 's-Gravenhage hebben voldaan de volgende 25 candidaten, afkomstig uit de tussen haakjes achter hun naam vermelde plaats: A. van Bergen (Tiel), J. Boekhold (Amersfoort), Mej. A. Boelens (Scheveningen), Mej. G. de Bruin (Meerssen L.), H. N. M. Damhuis (Hoorn), Mej. C. C. Dekker (Rotterdam), W. J. van Ginkel ('s-Her- togenbosch), M. Groot (Diemen N.-H.), H. M. de Haan (Amsterdam), H. Helms (Scherpenzeel), R. H. Hof (Groningen), A. P. H. Jacobs (Rotterdam), M. F. van Leerdam (Utrecht), P. J. van Mameren (Geldermalsen), T. 't Mannetje ('s-Gravenhage), A. Post (Nieuw- Amsterdam), R. Postema (Baarn), Mej. J. N. Rens (Delft), Mej. W. Roodhorst (Rotterdam), W. de Ruiter (Gouda), C. Vader (Schoorl), D. G. Verweij (Amsterdam), P. J. de Vries (Groningen), J. Wieling (Nij-Beets Fr.) en W. Wijnhoud (Zwolle). Onze gelukwensen 47

Orgaan der Vereeniging TAK | 1954 | | pagina 49