H. Eleveld, Assen LD; G. G. Steemers, Arnhem Rv; P. van der Meulen, Leiden LD en C. F. W. Schöttelndreier, 's-Hertogenbosch LD. Het is ons niet mogelijk hen allen op deze dag onze gelukwensen mondeling aan te bieden. Namens onze gehele vereniging willen wij in 't bijzonder de collega's Bijlsma en Koopmans hulde brengen voor het enthousiasme en de toewijding waarmede zij gedurende vele jaren hun beste krachten hebben gegeven om onze belangen zo goed mogelijk te dienen. Zij hebben recht op onze blijvende dank en waardering. Het Bestuur heeft gemeend dit tot uiting te moeten brengen door de collega's Bijlsma en Koopmans bij dit jubileum mede te delen, dat het Hoofdbestuur op de eerstvolgende Algemene Vergadering een voorstel zal indienen, waarbij zij beiden worden benoemd tot lid van verdienste. Beridifen Eerst de krachten uit eigen bedrijf* Dr Ir M. G. Ydo, Directeur van het adviesbureau voor Bedrijfs organisatie te Amsterdam en schrijver van het veelbesproken boek „Plezier in het werk" deelde in een voordracht (18 Febr. j.l.) voor het Nederlands Instituut voor Efficiëncy mede, dat in het Ameri kaanse bedrijfsleven zoveel mogelijk wordt getracht in de eerste plaats krachten uit het eigen bedrijf te krijgen, ook bij bevorderingen tot hogere rangen. Dit wekt, zo meent deze bekende organisator en auteur, een gezonde stimulans bij het eigen personeel, waar men de mogelijkheid tot verbetering van de positie dichtbij ziet. In hoeverre zou zo n gezonde stimulans zijn te wekken bij het Kadaster Zetel Ambtenarencentrum* Het bureau van het Ambtenarencentrum is van 15 April jl. af gevestigd: Laan van Meerdervoort 10 te 's-Gravenhage. Het bureau is telefonisch te bereiken onder no. K 1700—110548. Planologische Dienst* Het bureau van de Provinciale Planologische Dienst van Noord- Holland is 1 April jl. verplaatst van Nieuwe Gracht 47 naar Stolberglaan 9 te Haarlem. Het telefoonnummer van het bureau is: K 2500-12958. 118 Het Bestuur.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1954 | | pagina 26