GEMEENTE UTRECHT Bij de dienst der Gemeentewerken, afdeling grondbedrijf, kan worden geplaatst een ambtenaar in de rang van Technisch ambtenaar/commies resp* technisch ambtenaar A/commies A afhankelijk van opleiding en ervaring. Salarisgrenzen: Technisch ambtenaar/commies: f 4.188,— tot f 5.760,p. j. Commies A: f 4.860,— tot f 6.672,p. j. Technisch ambtenaar A: f 5.016,— tot f 6.828.— p. j. Vereist is: het bezit van een diploma M.T.S., eventueel H.B.S.-B 5-j. cursus. Voorts wordt gewenst kennis van de kadastrale en hypothecaire boekhouding, practische ervaring inzake de behandeling van aankoop, verkoop, huur en verhuur van onroerende goederen, elementaire kennis van het Bur gerlijk Wetboek (Zakenrecht) en behoorlijke schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kindertoelage volgens Rijksregeling. Vergoeding van pension-, reis- en verhuiskosten voor ge huwden volgens Gemeentelijke Verplaatsings kostenverordening. Sollicitaties te richten aan de Directeur der Gemeentewerken Achter Clarenburg 1214 te Utrecht binnen 10 dagen na verschijning van dit bladonder vermelding van nr11658 Burgemeester en wethouders van GELEEN roepen sollici tanten op voor de betrekking van TECHNISCH AMBTENAAR bij de Dienst voor Gemeentewerken. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma van de Nederlandse Landmeetkundige Federatie of een gelijkwaardige opleiding te hebben genoten en moeten enkele jaren practijkervaring hebben in landmeten en waterpassen. Salaris: f 4464,f 5664,-. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties binnen een week na heden te zenden aan de burgemeester. Persoonlijk bezoek uitsluitend na oproeping.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1954 | | pagina 54