nomen inzake een algemene nodig geachte verbetering van de salarispositie van het gehele rijkspersoneel, zijn bovengenoemde besluiten zeer belangrijk en verheugend. Uitnodiging voor congres van middelbare landmeetkundigen» Middelbare landmeetkundigen, landmeetkundige ambtenaren en technische ambtenaren bij landmeetkundige diensten van Rijk, provincie, gemeenten en bij particuliere instituten op landmeet kundig gebied worden uitgenodigd tot het bijwonen van een con gres van middelbare landmeetkundigen, te houden op 5 Februari aanstaande te Utrecht, in het gebouw voor Kunsten en Weten schappen (Mariaplaats). Onderwerp: Groei en ontwikkeling van de verschillende categorieën (van ambtenaren) in de landmeetkundige wereld. Sprekers: Prof. Dr Ir W. Schermerhorn (het onderwerp van algemeen standpunt gezien). Ir B. de Boer, Landmeetkundige dienst der Gemeente Amsterdam (van gemeentelijk standpunt gezien). Met een derde spreker wordt nog gecorrespondeerd. De toegang is vrij. Aan alle landmeetkundigen wordt dringend verzocht, aan het welslagen van dit congres mede te werken. Personalia en Mutaties Examen landmeetkundig ambtenaar A. Het in de maanden October en November 1954 gehouden examen voor landmeetkundig ambtenaar A is met goed gevolg afgelegd door de volgende landm. ambt.: J. J. Hanssep ('s-Graven- hage CTO), T. Pelgrim (Eindhoven R), W. E. H. Sleijster (Zwolle R), F. J. Tuithof (Amersfoort LD) en A. van Wieringen (Alkmaar R). Ook langs deze weg onze hartelijke gelukwensen aan de geslaagden! Een eervolle benoeming. Met ingang van 1 Maart 1955 is de landm. ambt. R. Bakker te Alkmaar benoemd tot burgemeester van Westzaan. Collega Bakker, die 42 jaar is, vierde kortgeleden zijn 25-jarig jubileum bij de belastingdienst. Van 1946 tot 1953 was hij wet houder. In de eerste periode beheerde hij Sociale Zaken, Sport en Jeugdzaken. In 1949 verwisselde hij Sociale Zaken voor Onderwijs. 41

Orgaan der Vereeniging TAK | 1955 | | pagina 43