W. Joosten, ingenieur-verificateur van het kadaster te Amsterdam; tot leden Ir F. Harkink, hoofdlandmeter van het kadaster, hoofd van het Centraal Teken- en Opleidingsbureau, Mr S. M. Meelker, landmeter le klasse van het kadaster, werkzaam aan de afdeling Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën en B. J. Lensen, landmeetkundig ambtenaar A van het kadaster, leraar aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau, allen te 's-Graven- hage; tot lid en secretaris D. de Vries, landmeetkundig ambtenaar A van het kadaster, werkzaam aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage. Benoemd: m.i.v. 1-11-1954 tot tekenaar i.v.d. de tijd. tekenaars G. W. Eversdijk te Goes LD, R. Kik te Arnhem LD en C. W. R. Steentjes te Roermond LD. m.i.v. 1-12-1954 tot tekenaar i.v.d. de tijd. tekenaars P. Bimmel te St. Maartensdijk Rv, R. C. Jobse te Middelburg Rv, E. Krikke te Almelo LD en A. van Prooyen te Utrecht LD. Verplaatst: de landm. ambt. A: A. M. H. Charles van Middelburg Rv naar Maastricht BLW. Uitgesteld: tot 1-4-1955 de verplaatsing naar 's-Gravenhage LD van de landm. ambt. A: A. Ringenaldus te Utrecht BLW. Eervol ontslagen: m.i.v. 1-1-1955 de tijd. tekenaar G. P. Speijken te Roermond LD. Mutaties Rijkswaterstaat. Eervol ontslagen: D. de Jong, landmeetk. ambtenaar C te Delft. Van Je redactie Door het bijzondere karakter van dit Orgaan moesten verschillende artikelen overstaan, o.m. de opgaven met landmeetkundige inslag, De termijn van inzending wordt dus verlengd. Bijdragen voor het volgende nummer moeten, bij voorkeur in machineschrift en aan één zijde beschreven, vóór 1 Mei 1955 in het bezit zijn van de Redacteur-administrateur. Omtrent opneming van foto's en lijntekeningen is voorafgaand overleg gewenst. 90

Orgaan der Vereeniging TAK | 1955 | | pagina 48