hage; tot lid en secretaris: D. de Vries, Landmeetkundig ambte naar A van het kadaster te 's-Gravenhage. In de commissie voor het in de maanden Mei en Juni 1955 in te stellen toelatingsonderzoek voor de overgangsvakcursus voor landmeetkunde, dat zal worden gehouden voor 50 plaatsen, zijn benoemd: tot voorzitter de Ingenieur-Verificateur C. D. Wolters te Arn hem, tot secretaris de Hoofdlandmeter, hoofd van het bureau LD te Eindhoven A. Daanje en tot lid de Hoofdbewaarder van de hypotheken, enz. aan het Ministerie van Financiën te Den Haag Ir W. van Riessen, de Landmeter le klasse aan het Ministerie van Financiën te Den Haag Mr S. M. Meelker en de Landmeter te Den Haag BLW Ir H. L. van Gent. Mutaties: Ingetrokken: per 9-11-1954 het aan landm. ambt. H. P. van der Plas te Breda LD verleende verlof buiten bezwaar van den lande. Eervol ontslagen: m.i.v. 1-6-1954 de landm. ambt. A. Ruygrok te Eindhoven; m.i.v. 1-10-1954 de landm. ambt. H. de Boer te Groningen; m.i.v. tekenaar Mej. I. Moritz te Arnhem R. m.i.v. 1-4-1955: J. Bakker te Amsterdam wegens zijn benoeming tot technisch ambtenaar A bij de gemeente Velzen en de tijd. tekenaar H. W. Kuper te Groningen BLW; m.i.v. 1-5-1955 de landm. ambt. S. C. Oskam te Maastricht LD; m.i.v. 5-4-1955 de landm. ambt. Mej. W. S. van der Lans te Utrecht R wegens huwelijk; m.i.v. 1-5-1955 de landm. ambt. C. J. P. Born te Eindhoven BLW. de landm. ambt. W. A. Marks te Eindhoven, benoemd tot Technisch ambtenaar le klasse bij de Landmeetk. afdeling van de Dienst van Gemeentewerken te Roermond; de landm. ambt. D. Blaauw te Groningen R, R. Kik te Arnhem LD en J. M. A. de Ras te Roermond LD; Benoemd: m.i.v. 1-11-1954 tot landm. ambt. de tekenaars J. J. Veldhuis te Almelo LD en C. J. Roothart te Amsterdam LD; tot tekenaar in vaste dienst de tijd. tekenaars G. W. Eversdijk te Goes LD, R. Kik te Arnhem LD en C. W. R. Steentjes te Roermond LD. m.i.v. 1-12-1954 tot tekenaar in vaste dienst A. van Prooijen te Utrecht LD, E. Krikke te Almelo LD, R. C Jobse te Middelburg R. en P. Bimmel te St. Maartensdijk R. m.i.v. 1-1-1955 tot landmeetk. ambt. de tekenaars J. Blom te Arnhem LD en H. L. J. Liedenbaum te Maastricht BLW. 123

Orgaan der Vereeniging TAK | 1955 | | pagina 33