Beveiliging van de landmeters en landmeet kundige ambtenaren op de weg De kantonrechter te Nijmegen veroordeelde een landmeetkundig ambtenaar tot een boete van 10.wegens overtreding van artikel 25 van de Wegenverkeerswet (stempelvonnis) Gedaagde had blijkens dit vonnis het verkeer in gevaar ge bracht doordat hij een jalon had geplaatst aan de rand van de wegverharding. De door deze ambtenaar geplaatste rode vlag werd niet voldoende geacht; er hadden borden geplaatst moeten zijn dusdanig, dat de weggebruikers duidelijk attent werden ge maakt op de jalons. (Borden zijn bij de kantonniers aanwezig.) Men zij gewaarschuwd! Personalia en Mutaties Voor het in de maanden april, mei en juni 1956 te houden toelatingsonderzoek voor de opleiding tot tekenaar van het kadaster is de volgende commissie benoemd: Tot voorzitter: C. D. Wolters, Ingenieur-Verificateur van het kadaster te Arnhem; tot leden Ir. C. W. Moor, landmeter le klasse van het kadaster te Rotterdam, Ir. H. L. van Gent, land meter le klasse van het kadaster en Mej. C. A. C. Best, landmeet kundig ambtenaar A van het kadaster te 's-Gravenhage; tot secretaris D. de Vries, landmeetkundig ambtenaar A van het kadaster te 's-Gravenhage. Benoemd: m.i.v. 1-8-1955 tot landm. ambtenaar de tekenaar T. Smeets te Groningen, bureau IV. m.i.v. 1-10-1955 tot landm. ambt. de tekenaar J. van Hinte te Alkmaar R. m.i.v. 1-11-1955 tot landmeetk. ambt. de tekenaars G. W. Eversdijk te Goes en C. W. R. Steentjes te Roermond. m.i.v. 1-12-1955 tot landmeetk. ambt. de tekenaars P. Bimmel te St. Maartensdijk R, R. C. Jobse te Middelburg R, E. Krikke te Almelo LD en A. van Prooyen te Utrecht LD. m.iv. 1-1-1956 tot tijdelijk tekenaar de tekenaar o.a. A. P. W. Verbraak te 's-Hertogenbosch LD, tot landm. ambt. de tekenaar Mej. A. E. Zwaan te Amsterdam LD, de tekenaar E. Kaptein te Almelo LD, tot tekenaar i.v.d. de tijd. tekenaar J. S. Heiner te Zwolle R. m.i.v. 1-2-1956 tot tijd. tekenaar L. J. Brouwers te Maastricht LD en A. P. H. Jacobs te 's-Gravenhage CTO. m.i.v. 1-3-1956 tot landm. ambt. de tekenaar R. Kramer te 66

Orgaan der Vereeniging TAK | 1956 | | pagina 22