metrisch werk, is zij ten sterkste af te raden omdat meetkundige onjuistheden kunnen ontstaan tengevolge van spanningen die op treden doordat de tekenstift door de betrekkelijk taaie emulsie moet worden heengetrokken» De tekenstift blijft nl. steeds iets achter vergeleken bij de positie die op een bepaald moment de juiste is. Personalia en Mutaties Te Delft is m.i.v. 1-7-1956 ingesteld een bureau voor de foto- grammetrische dienst van het Kadaster. Hoofd van dit bureau is de landmeter le klasse H. L. van Gent, vroeger te 's-Gravenhage. Aan dit bureau zijn tevens benoemd m.i.v. 1-7-1956 de landm. ambt, M. J, Scheele te Middelburg R; de tijd, tekenaar Mej, A, Boelens te Arnhem R; de tijd. tekenaar Craus te Zutphen LD en de tekenaar o.a. Mej. L. W. Leentfaar te Arnhem R. Benoemd: m.i.v. 1-4-1956 tot tijd.tekenaar de tekenaar o.a. H. J. Knops te Roermond LD; m.i.v. 1-5-1956 tot tijd. tekenaar de tekenaar o.a. J. Visser te 's-Gravenhage CTO; B. Berkenbosch te Tiel LD en L. P. G. van Soest te Roermond LD, Ingetrokken: de verpl. naar Almelo R van de landmeetk. ambt. J. Dekker te Maastricht BLW en de verpl. naar Amsterdam LD van de landmeetk. ambt. A: J. J.Vermeulen te Zierikzee R. Uitgesteld: de verpl. naar Zierikzee R van de landmeetk. ambt. W. Hout man te Zwolle BLW tot 1-6-1956. Verplaatst: m.i.v. 1-6-1956 van 's-Gravenhage LD naar Rotterdam LD de landmeetk. ambt. A: D. K. Bloemendaal. m.i.v. 1-7-1956 naar Roermond LD en belast met de functie van chef de bureau aldaar de landm, ambt. A: J. H. Otte te 's-Her- togenbosch LD. Eervol ontslag: m.i.v 26-5-1956 de landmeetk. ambt, Mej. S. L. C. Biesma te 's-Gravenhage; 135

Orgaan der Vereeniging TAK | 1956 | | pagina 27