Mr. S. M. Meelker, hoofdlandmeter A van het kadaster werkzaam aan de directie Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën; B. Lensen, buitengewoon ambtenaar met de persoonlijke titel van leraar aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gra- venhage; c. tot lid en secretaris: D. de Vries, landmeetkundig ambtenaar A van het kadaster, leraar aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage; Aan de commissie wordt de bevoegdheid verleend: a. kandidaten, op grond van de door hen behaalde rapportcijfers, geheel of gedeeltelijk vrij te stellen van het bedoelde examen; b. kandidaten, ten aanzien van wie op grond van de door hen be haalde rapportcijfers blijkt, dat hun kans van slagen uitgesloten moet worden geacht, hiermede in kennis te stellen, onder mede deling, dat zij voor bedoeld examen niet zullen worden opgeroepen, doch dat zij, indien zij desondanks toch aan het examen wensen deel te nemen, vóór 21 november 1956 een daartoe strekkend ver zoek behoren in te zenden aan de bedoelde examencommissie; c. de in sub b. bedoelde kandidaten, ten aanzien van wie geen verzoek als in het vorige lid bedoeld tijdig mocht zijn ontvangen, mede te delen, dat zij aan het examen niet hebben voldaan. Verplaatst: M.i.v. 1111956 K. v. d. Starre en L. Kruit, landm. ambt. A van 's-Hertogenbosch BLW naar 's-Hertogenbosch LD; B. Peters, landm. ambt. A: van Eindhoven BLW naar Eind hoven LD; A. M. H. Charles, landm. ambt. A: van Maastricht BLW naar Leiden LD; G. v. d. Haar, landm. ambt. A: van Utrecht R naar Utrecht LD; T. Fijlstra, landm. ambt. A: van Almelo R naar Almelo LD; W. v. Ginkel, tijd. tekenaar: van 's-Hertogenbosch LD naar Breda R; W. E. H. Sleijster, landm. ambt. A: van Zwolle R naar Zwolle LD; R. H. Hof, tijd. tekenaar: van Groningen LD naar Groningen R; H. J. Knops, tijd. tekenaar: van Roermond LD naar Maastricht LD; P. J. de Vries, tijd. tekenaar; van Leeuwarden LD naar Gronin gen LD; A. P. W. Verbraak, tijd. tekenaar: van 's-Hertogenbosch LD naar Zierikzee R. Benoemd: m.i.v. 1-1-1956 tot tekenaar: D. Wesselink te Arnhem R; 224

Orgaan der Vereeniging TAK | 1956 | | pagina 48