Voor de uitvoering in het losbladig systeem hebben wij niets dan lof. Een mogelijk uitvoerbare verbetering zou zijn de verstrekking van een driemaandelijks supplement. Door de vele wijzigingen lijkt dit langzamerhand een verantwoorde uitgaaf. Aanschaffing van dit deel XVIII bevelen wij nogmaals aan. Ook voor studerenden is Personeelsvoorschriften een geruststellend bezit. Zij blijven ,,bij"! Bezoldiging Burgerlijke Rijksambtenaren door G. J. Rietmulder, 26e aanvulling, gedateerd 3 november 1956. Wij ontvingen wederom een aanvulling op het losbladig boek werk Bezoldiging Burgerlijke Rijksambtenaren" door G, J. Riet mulder, welk werk indertijd uitkwam in de documentaire uitgaven van de uitgeverij N, Samsom N,V. te Alphen a/d Rijn, De aanvulling heeft voornameijk betrekking op de standplaats classificatie, op de diverse wijzigingen van de vakantie-uitkeringen en de interim-regelingen ziektekosten. Tevens bevat zij de circu laires over de 6 uitkering 1956 en de beloning voor houders van een diploma E,H,B.O. De losbladige uitgaven van Samsoms Uitgeverij veroorloven geïnteresseerden op een gemakkelijke wijze hun archief betreffende het bezoldigingsonderdeel bij te houden. Eerlang zal een voor ziening nodig zijn om al het nieuws in de band te kunnen bergen. Dat doet echter niets af aan de volledigheid en de overzichtelijk heid van de gegevens, waarmee men velen van dienst kan zijn. Bijgewerkte uitgaven zijn nog steeds verkrijgbaar. W. K. Personalia en Mutaties Benoemd: m.i.v. 1-11-1956 tot landmeetk. ambtenaar H. C. A. de Rijk te Middelburg R, m.i.v. 1-12-1956 tot landmeetk. ambtenaar C. M. Grootendorst te Middelburg R, W. Nijboer te Zwolle LD, H. Schorn te Al melo R, W. H. v. d. Weijden te 's-Gravenhage LD, H. A. F. T. Verdonk te 's-Hertogenbosch LD en A. Aalderink te Arnhem LD. Eindexamen van de overgangsvakcursus voor landmeetkunde* In de maand februari 1957 zal te 's-Gravenhage worden ge houden het eindexamen van de eerste overgangsvakcursus voor landmeetkunde, bedoeld bij artikel 118a van het Ambtenarenbesluit Belastingdienst, juncto paragraaf 79b van de Examenbeschikking. 42

Orgaan der Vereeniging TAK | 1957 | | pagina 42