Voor dit examen is de volgende commissie ingesteld: tot lid en voorzitter: C. D. Wolters, ingenieur-verificateur van het kadaster te Arn hem; tot leden: G. J. Docters van Leeuwen, landmeter, le klasse, van het kadaster, werkzaam aan het bureau van de landmeetkundige dienst te Rotterdam; Ir. H. L. van Gent, landmeter, le klasse, van het kadaster, hoofd van het bureau voor fotogrammetrie te s'-Gravenhage; Ir. F. Harkink, hoofdlandmeter A van het kadaster, hoofd van het Centraal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage; Mr. Ir. S. M. Meelker, hoofdlandmeter A van het kadaster, werkzaam aan de directie Kadaster en Hypotheken van het Mi nisterie van Financiën; Ir. W. van Riessen, hoofdbewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen, werkzaam aan de directie Ka daster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën; tot lid en secretaris: Ir. W. A. Claessen, landmeter van het kadaster, werkzaam aan het bureau van de landmeetkundige dienst te 's-Hertogenbosch. Verplaatst: m.i.v. 1-10-1956 de tijd. tekenaar J. M. Rook van 's-Graven hage CTO naar Assen LD; m.i.v. 1-11-1956 de tekenaar o.a. W. F. Reiding van Tiel LD naar Utrecht R; m.i.v. 1-12-1956 de landm. ambt. J. H. Holsbrink van Almelo R naar Zierikzee R en E. K. Faber van Almelo LD naar Zierikzee R; de tijd. tekenaar Visser van 's-Gravenhage CTO naar Leeu warden LD; m.i.v. 1-1-1957 de tijd. tekenaar A. van Bergen van 's-Graven hage CTO naar Tiel LD, de landm. ambt. A: A. Bakker van Eindhoven LD naar Haarlem LD (in de functie chef de bureau) en G. A. B. Frinking van Haarlem LD naar Eindhoven LD (in de functie chef de bureau). De volgende tekenaars o.a. zijn verplaatst van 's-Gravenhage CTO naar de achter hun naam vermelde standplaatsen m.i.v. 1-11-1956: A. M. Amende (Alkmaar LD); Mej. J. J. van den Hof (Amersfoort LD); G. Kragten (Amersfoort LD); D. H. Bosman (Amsterdam LD); E. Schillemans (Amsterdam LD); B. van Doorn (Utrecht LD); J. H. M. Ikink (Zutphen LD); T. P. Ver hoef (Gorinchem LD); H. Zwiebel (Almelo LD); A. P. de Vries (Winschoten LD); F. W. Bergman (Zwolle LD); W. ter Avest (Almelo R). 43

Orgaan der Vereeniging TAK | 1957 | | pagina 43