Overleden: Op 8 januari jL overleed te Arnhem, op de leeftijd van 59 jaar, collega Roelof de Goede, in leven chef de bureau te Arnhem» De overledene was voorzien van de Heilige Sacramenten der Stervenden en is, nadat op vrijdag 11 januari de gezongen H. Re quiemmis was opgedragen in de St. Eusebiuskerk te Arnhem, be graven op de R.K. begraafplaats ,,Moscova" aldaar. Geslaagde tekenaars: Van de cursisten CTO, die voldeden aan het onlangs gehouden examen voor tekenaar van het kadaster (en die werden vermeld in dit Orgaan van januari j.l.) bleef mej. F. van der Mark werkzaam te 's-Gravenhage CTO; de volgende geslaagden werden per 1-1 -*57 verplaatst naar de standplaatsen, achter hun namen vermeld; J. Bos, Groningen BLW; T. Boudewijns, Arnhem R; J. P. den Breejen, Breda R; J. A. Dammer, Breda R; Mej, J. Doornewaard, Maas tricht LD; F. Dijkshoorn, Utrecht R; Mej. M. J. de Fijter, Breda LD; G. C. van Gogh, Breda LD; J. J. Hornstra, Heerenveen LD; Mej. B. N. van Horssen, Rotterdam LD; Mej. J. Landstra, Gronin gen BLW; de Loof, Middelburg LD; J. N. M. v. d. Meer, Heerenveen LD; P. Oortwijn, Groningen R; L. J. Pothof, Nijmegen LD; A. Riedijk, Eindhoven LD; J. van Rossum, Assen LD; Mej. E. M. L. Thijssen, Assen LD; A. Vaatstra, Maastricht BLW; H. Ver meer, St. Maartensdijk R; Mej. G. M. Withoff, Maastricht LD; J. J. Zandbelt, Groningen LD; A. Zwaag, Groningen LD. Landmeetkundige voor Zuid-Afrika Cooke, Troughton and Simms Ltd., Haxby Road, York, England, Optical Instruments Makers, seek a technical salesman to operate from their Johannesburg Office. A survey background and knowledge of the Dutch language essential. A succesful applicant must be prepared to emigrate to South Africa. V

Orgaan der Vereeniging TAK | 1957 | | pagina 44