Een afdruk van het oude plan nemen we hier niet op. Met behulp van de er op afgebeelde ruitlijnen zijn door uitpassing voor de steen „De graaf van Loon" als coördinaten gevonden X 3222,60 en Y 5043,90. Kaar tering sopdr acht II. Tijd: 4 uur. Deze opgave is eveneens te omvangrijk om in het Orgaan op te nemen. Berichten Buitengewone ledenvergadering V+T.A.K* De ledenvergadering had dit jaar een bijzonder karakter. De receptie in verband met het 60-jarig bestaan beïnvloedde de be sprekingen in hoge mate. Het bestuur verkreeg de machtiging overeenkomstig het goed gekeurde program van actie verder te werken. Aan de vlot lopende discussies werd o.m. deelgenomen door de afgevaardigden de Moor, Nijhof, Koppies, Van der Vlist, Prins, Schoffel- meer, A. Bakker, Bijlsma, Kamstra, Van Prooyen, Van Nim- wegen, Bloemendaal, Van der Eijk, Logeman e.a. Voorstellen moesten worden verschoven tot de voorjaars vergadering 1958. Daar zullen worden behandeld de noodzakelijke aanvulling van het Bestuur en de komende wijziging in de redactie commissie voor het vakorgaan. Ook de instelling van een Staats commissie voor het kadaster, de inrichting van de nieuwe Foto- grammetrische dienst, de personeelsuitbreiding, de werkverdeling en vele andere zaken vragen de aandacht van alle leden. De gemeenschappelijke lunch, waar meer dan 130 leden aanzaten, werd voorafgegaan door een feestrede van de onvermoeide voor zitter, collega G. W. Wegereef. Uw bestuur zo ongeveer sprak hij heeft welbewust een scheiding willen maken tussen onze bijeenkomst van hedenmorgen en deze misschien wel eenvoudige, maar toch feestelijke herden king van het 60-jarig bestaan van onze vereniging. Zo ooit, dan is er nu gelegenheid ons los te maken van de zakelijke sfeer waarin wij gewend zijn onze besprekingen te voeren. Wij, als Uw vertegenwoordigers, willen dus beginnen met U allen geluk te wensen met Uw 60-jarige vereniging, die U ge meenschappelijk bezit, die U goed moet verzorgen en uitbouwen in de breedte, maar ook in de diepte. Kies Uw zaakwaarnemers met toewijding en geef die daarna dan ook Uw volledig vertrou wen en Uw onmisbare actieve medewerking. 29

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 29