Aan de landmeetkundige organen wordt verzocht, volledige in lichtingen te verstrekken omtrent Voorgenomen congressen en vergaderingen in 1958. Ook redactionele medewerking zal op prijs worden gesteld. Men kan de bijdragen stellen in elke gewenste taal op voorwaarde, dat deze een résumé bevatten in het Frans, Engels, Italiaans of Duits. Als dit tijdschrift zich inderdaad op algemeen landmeetkundig terrein gaat oriënteren, is de verschijning zeker toe te juichen. Gewijzigde Statuten goedgekeurd. Bij Koninklijk besluit van 19 november 1957, nr. 96 zijn goed gekeurd de door ons aan de Minister van Justitie overgelegde wijzigingen in de Statuten van de Vereniging. Zij zijn gepubliceerd in de Nederlandse Staatscourant en tegen betaling van 35 cent per exemplaar verkrijgbaar bij het Staats drukkerij- en Uitgeverijbedrijf, Fluwelen Burgwal 18 te 's-Graven- hage. Personalia en muiafies Benoemd m.i.v, 1-3-1957 tot buitengewoon ambtenaar de landmeetk. ambt. D. de Vries te 's-Gravenhage CTO; m.i.v. 1-4-1957 tot leraar aan het CTO J. H. van de Vrugt te 's-Gravenhage CTO; m.i.v. 1-6-1957 tot landmeetk. ambt. A. J. A. Meulemans, Roer mond LD en G. v. d. Wall, Eindhoven LD; m.i.v. 1-8-1957 H. v. ,d. Kooy, St. Maartensdijk R. m.i.v. 1-9-1957: tot tijd. tekenaar T. Coops te 's-Gravenhage, FD; J. A. Dammer en H. Langendoen te Haarlem LD; m.i.v. 1-9-1957: tot adj. techn. ambt. G. J. S. Brouwer te Rotter dam LD; m.i.v. 16-9-1957: tot adj. techn. ambt. J. Hoestra te Utrecht BLW; m.i.v. 1-10-1957: tot adj. techn. ambt. J. W. W. van Wijk te Breda LD; m.i.v. 23-9-57 tot landmeetk. ambt. A de landm. ambt. F. R. Ameling, Roermond LD; P. J, J, Baart, Utrecht LD; T. Bootsman, Deventer LD; G. Gille, Almelo LD; L. J. Goedbloed, Roermond LD; E. Hoekstra, Groningen LD; A. J. Huberts, 's-Hertogen- bosch LD; M. R. Jobse, Middelburg LD; W. Nijhof, St. Maartens dijk R; H. W. Peters, Maastricht LD; K.. Spaan, Hoorn LD; J. B. H. van Veen, Zierikzee R; G. Verburg, Leiden LD; J. Verschoof, Groningen LD; I. C. Zwartbol, Gorinchem LD. m.i.v. 1-9-1957 tot landmeetk. ambt. J. C. Janse, Eindhoven R; m.i.v. 1-7-1957 tot tekenaar i.v.d. J. M. Rook, Assen LD; 34

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 34