De volgende tekenaars o.a. hebben voldaan aan het examen voor tekenaar van het kadaster en zijn verplaatst naar de achter hun naam vermelde standplaats: m.i.v. 1-11-1957 H. W. Bakker, Alkmaar LD; Mej. H .A. M. Berns, Arnhem LD, L. Bleyenga, Leiden LD, W. de Boer, Gronin gen LD, Mej. C. Boogaards, Utrecht LD, C. M. Borst, 's-Graven- hage FD, D. Bous, Amsterdam LD, B. C. Brouwer, Amsterdam LD, J. Burger, Amersfoort LD, J. Derksen, Deventer LD, Mej. Th. Droog, Maastricht LD, C. C. N. van Ede, 's-Gravenhage FD, B. Everts, Amsterdam LD, J. H. Heuts, Roermond LD, F. M. Hoo- genboom, Utrecht R, J. A. M. Hop, Utrecht LD, A. Koops, Almelo LD, Mej. M. Kroneman, Zwolle LD, J. M. Lobé, Dordrecht LD, N. P. van Loosbroek, Middelburg LD, Mej. E. W. van Meeteren, 's-Hertogenbosch LD, G. P. Ningen, Groningen LD, B. J. Paulis- sen, Maastricht LD, C. Porsius, Amsterdam LD, Mej. N. Schippers, Arnhem LD, J. H. Schoemakers, Maastricht LD, A. F. Schouwe- naar, Goes LD, H. J. Serné, Breda LD, K. H. Wagenmakers, Groningen LD, A. W. van der Wedden, 's-Hertogenbosch LD, H. W. Weiter, Haarlem LD, P. Weijling, Hoorn LD, L. van Wolfswinkel, Zwolle LD; m.i.v. 1-1-1958 H. M. Boogaard, 's-Gravenhage CTO (mil. dienst), Mej. A. Th. Goldenbeld, Deventer LD, Mej. S. Harte, 's-Hertogenbosch LD, M. Hillebrand, Eindhoven BLW, Mej. F. H. M. Hoedemaker, 's-Hertogenbosch LD, Mej. S. Klap, Goes LD, J. F. Koopman, 's-Gravenhage CTO (mil. dienst), Mej. G. Kramer, Roermond LD, J. L. van der Meer, Winschoten LD, H. A. P. M. Pont, Arnhem LD, W. Schlaepfer, Almelo LD, G. Stevens, Groningen R, Mej. H. J. Thumann, Arnhem R, J. L. Timmer, Maastricht BLW, L. J. Vercouteren, Eindhoven LD, J. P. van IJsseldijk, Roermond LD. Bijdragen voor het volgende nummer moeten voor 25 februari a.s. in het bezit zijn van de redacteur-administrateur. Omtrent het opnemen van foto's en lijncliché's in de tekst plege men vooraf overleg. 36

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 36