Eindhoven; W. E. H. Sleijster, Zwolle; K. van der Starre, 's-Her- togenbosch; R. C. Stolker, Amersfoort en A, van Wieringen, Alk maar. Onze bijzondere gelukwensen! 25~jarig ambtsjubileum Op 11 maart jl. vierde collega A. N. Lodder, Technisch Ambte naar le klasse te Utrecht onder grote belangstelling zijn 25-jarig ambtsjubileum. Adreswijziging Het Bureau Ruilverkaveling te Almelo is m.i.v. 27 januari jL verplaatst naar Wierdensestraat nr. 10, tel. 05490-5661. Opleiding tot tekenaar van het Kadaster Op 1 april a.s. zal aan het Centraal Teken- en Opleidingsbureau van het Kadaster te 's-Gravenhage een nieuwe opleiding voor teke naar aanvangen. Tot deze opleiding kunnen worden toegelaten de adspirant- tekenaars, die voldoen aan het bepaalde bij paragraaf 11 van Hoofdstuk IV van de Instructie Rijkscursussen. Benoemd m.i.v. 1-11-1957 tot tijd. tekenaar van den Berg te Amster dam LD. m.i.v. 1-1-1958 tot landmeetk. ambt. de tekenaar P. Kaashoek te Zierikzee R. m.i.v. 1-1-1958 tot tekenaar i.t.d. J. Groenewoud, Amsterdam LD; L. J. Pothof te Nijmegen LD; Mej. H. Thumann te Arn hem R; Mej. H. A. M. Berns, Arnhem LD en N. P. van Loos broek, Middelburg LD. m.i.v. 1-2-1958 S. T. Hofstee te Almelo LD, K. H. Wagenma kers te Groningen LD en H. Zwiebel te Almelo LD tot tijdelijk tekenaar. m.i.v. 1-3-1958 tot tekenaar i.t.d. C. M. van Wezel te Tiel LD; G. M. Brinkhuis te Almelo LD; B. van Doorn te Utrecht LD; P. van IJsseldijk te Roermond LD en Mej. J. S. Klap te Goes LD. V er plaatst m.i.v. 1-2-1958 van Hoorn LD naar Groningen R de tekenaar o.a. P. Bouma; van 's-Hertogenbosch LD naar Arnhem LD de tekenaar o.a. A. W. van der Wedden. m.i.v. 1-3-1958 van Rotterdam LD naar Maastricht LD de land meetk. ambt. J. Boersma; van Almelo R naar Zierikzee R de landm. ambt. D. Kolstee. m.i.v. 1-3-1958 van 's-Hertogenbosch LD naar 's-Gravenhage FD de tekenaar o.a. Mej. T. H. M. Hoedemaker. 79

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 39