zou de door collega A. Bakker ontketende discussie zeker het vermelden waard zijn. Zijn voorstel om over te gaan tot wijziging van de verenigingsnaam vond echter geen steun. De rang van hoofdlandmeetkundig ambtenaar wordt nog steeds als een gewenste rang beschouwd. In het Georganiseerd Overleg zullen t.z.t. voorstellen dienaangaande worden behandeld. Een voorstel van de afd. Zeeland betreffende samenstelling van een nieuw program van actie, gebaseerd op voorstellen van deze afdeling, werd verworpen. Bij de bestuursverkiezing kregen de zittende leden K. van Houten en J. Vermeulen en het nieuw gekozen lid K. Buursink dadelijk de volstrekte meerderheid. De functies zijn later als volgt verdeeld: Voorz.: G. W. Wegereef, Goudsesingel; 41 B, Rotterdam-C.; tel. K 1800-115137. Vice-voorz.: K. v. Houten, v. Gentlaan 1, Breda; tel. K 1600- 38238. Secr.: J. Vermeulen, Groeneweegje 2, Zierikzee. 2e secr. (ledenadministratie, red. Huish. Orgaan): K. Buursink, Schaepmanlaan 76, Almelo. Penn.: H. A. M. Tijsmans, d'Aillystraat 48, Zierikzee; tel. 389. Na vriendschappelijk gestemde toespraken van de voorzitter en van coll. A. Bakker, werd de aftredende redacteur-administrateur, tevens oud-voorzitter, coll. W. Koopmans, tot erelid van de ver eniging benoemd. Een oorkonde en een welkom geschenk werden door hem dankbaar aanvaard. In de redactiecommissie werden benoemd: P. S. Teeling, Mr. Th. Heemskerklaan 51, Amersfoort. Mej. C. A. C. Best, Nieuwe Haven 6 (CTO), 's-Gravenhage. M. Rijsdijk, Fred, van Eedenstraat 8a, Rotterdam. C. Janse, Kalmoesstraat 104, Eindhoven. De vergadering betreurt het, dat pogingen om te komen tot een avond-HTS te Utrecht, niet tot een resultaat leidden. De pogingen zullen worden voortgezet. Er bleek belangstelling te bestaan voor de oprichting van studie centra. Voorlopig zijn de voorstellen welke hierop betrekking heb ben, gedelegeerd aan de redactie-commissie. Een bespreking over het al of niet wenselijke van specialisatie bij de examens voor la-A leidde niet tot een bindende opdracht aan het Bestuur. Verschillende afdelingen willen zich graag nader beraden. Bij de rondvraag kwamen nog vele problemen te voorschijn. Zoals gewoonlijk kwam men in tijdnood. De opwekkende woorden van de secertaris van de CRP, de Heer Bouquet, ontlokten aan de vergadering een enthousiast applaus. 130

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 50