Het was wij zijn dat met de voorzitter eens een prettige vergadering met vaak vruchtdragende discussies. Ca. 18.15 sloot hij deze 61e algemene vergadering met dank aan alle aanwezigen. W. K. Band voor het Orgaan. Velen van de lezers van het Orgaan zullen het op prijs stellen een of meer verzamelbanden voor de losse afleveringen te bezitten. Daarvoor is ons een ontwerp aangeboden, dat op de algemene vergadering heeft gecirculeerd tijdens de middagbijeenkomst. In iedere band kunnen twee jaargangen met behulp van klem naalden worden bevestigd, zodanig dat willekeurige losse afleve ringen er steeds uit te nemen zijn. De prijs is laag, nl. 2,40 per band plus verzendkosten bij een totale afname van minstens 100 exemplaren. Bestellingen kunnen voor 1 juli a.s. gericht worden aan Mej. C. A. C. Best, Nieuwe Haven 6, Den Haag. Personalia en mutaties Benoemd m.i.v 1-2-1958 tot buitengewoon ambt. de landm. ambt. A: D. G. van Wigcheren, W. Dubbelt en J. Hanssen te 's-Graven- hage CTO; m.i.v. 1-5-1957 tot landm. ambt. A: Mej. L. A. Gelijns te Leiden; m.i.v. 1-7-1957 idem J. Reijnhout te Zierikzee LD. Verplaatst: m.i.v. 1-4-1958 de landm. ambt. A: W. H. Biesma naar het Ministerie van Financiën, directie Kadaster en Hypotheken; m.i.v. 1-5-1958 de landm. ambt. R. Clarissen van Middelburg R naar Delft RD; de landm. ambt. W. Nijboer van Zwolle LD naar Delft RD, de landm. ambt. G. H. v. d. Veer van 's-Hertogen- bosch LD naar Rotterdam LD en de tijd. tekenaar J. A. Dammer van 's-Gravenhage CTO naar Eindhoven LD. Geslaagd voor het taakonderzoek landmeetk ambt. A: Mej. L. Gelijns te Leiden en J. Reijnhout te Zierikzee. Eervol ontslagen: m.i.v. 1-4-1958 de tijd. tekenaar Mej. N. Rens te Amsterdam LD; m.i.v. 1-8-1958 de landm. ambt. A: E. G. Duiker te Assen. 131

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 51