gezamenlijk een landmeetkundig tijdschrift uit te geven. Hoewel de juiste kosten nog niet bekend zijn, staat het wel vast dat onze vereniging haar contributie aanzienlijk zal moeten verhogen, zeker tot 15,Hier staat tegenover de uitgave van een goed ge redigeerd en verzorgd maandblad van ongeveer 30 pagina's. Het gaat er nu om, in verband met de noodzakelijke verdere besprekin gen, dat de vergadering zich nu uitspreekt en het bestuur machtigt verdere stappen te doen om tot een resultaat te komen. Na de uiteenzetting van de voorzitter blijkt, dat de vergadering er in het algemeen veel voor voelt om een vooruitstrevend beleid te voeren en dus de bundeling van alle landmeetkundigen in den lande te bevorderen. Van verschillende zijden wordt het belang van een goed tijd schrift onderstreept. De vergadering gaat akkoord met het voorstel van het bestuur haar te machtigen verder aan de oprichting van een tijdschrift te werken en de vereniging ook open te stellen voor niet-N.L.F.'ers, waardoor dus statutenwijziging noodzakelijk wordt. Om half elf sluit de voorzitter de vergadering, welke zich in alle opzichten kenmerkte door de wil tot samenwerking met allen die de landmeetkunde beoefenen." Berichten en mutaties L.A*A*-examen. Het onderzoek voor Landmeetkundig Ambtenaar A van het Kadaster, bedoeld bij artikel 72, le lid, van het A.B.B., zal in de maanden september en oktober 1958 voor acht plaatsen worden gehouden. Tot voorzitter van de betreffende Commissie is benoemd de heer W. Joosten, Ingenieur-Verificateur van het Kadaster te Amsterdam; de heer A. Daan je, Hoofd van het Bureau Eindhoven LD, treedt op als secretaris. De overige leden dezer Commissie zijn Ir L. T. A. Jacobs, Hoofdlandmeter te 's-Hertogenbosch LD en Ir M. H. Warners, Hoofdlandmeter te Arnhem Rvk. Jubilea* Blijkens „WIJ van Financiën" vierden onze collega's P. M. Oosthoek en Hvan Amsterdam resp. op 17 en 31 juli 1.1. hun zilveren ambtsjubileum. De redactie sluit zich gaarne aan bij de velen, die hun beste gelukwensen reeds aan de jubilarissen deden toekomen. Op 1 oktober a.s. zal collega van der Eijk te Eindhoven BLW de dag herdenken, waarop hij een kwart eeuw geleden bij het Rijk in dienst trad. Onze hartelijke felicitaties! 206

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 38