Benoemd: m.i.v, 1 mei 1958 zijn tot Tekenaar in tijdelijke dienst voor on bepaalde tijd benoemd de navolgende Tekenaars o.a. en adspirant- Tekenaars: E. Abell te Almelo LD, mej, J. Brouwer en J, Boersema te Groningen Rvk, G. A. Brouwer te Alkmaar LD, J. van Dael te Almelo LD, A. C. Hartman te Amsterdam LD, T. C. van Helden te Eindhoven LD, H. G. A. Jansen te Zutphen LD, J. Maasbach te Arnhem Rvk, J. G. Oldenziel te Winschoten LD, J. M. de Pleijt te Middelburg Rvk, M. Steenbergen te Zwolle LD, G, J. Ten Pas te Almelo LD, en J. J. Zandbelt te Groningen LD; m.i.v, 1 juni 1958: A. Berends te Arnhem LD, T. P, Doorn te Amsterdam LD, A. de Dreu te Middelburg LD, P. Kruizinga te Winschoten LD, W. F. Reiding te Utrecht Rvk, en mej. W. Rood- horst te Rotterdam LD; m.i.v, 1 juli 1958: mej. A. J. de Fijter te Breda LD, G. C. van Gogh te 's-Gravenhage CTO, J. H. Schoemakers te Maastricht LD, en A. Zwaag te Utrecht LD; m.i.v. 1 mei 1958 tot tijd. adj. Technisch Ambtenaar de arbeids- contractant G. Jakobs te Maastricht BLW; m.i.v. 1 juni 1958 tot Landmeetkundig Ambtenaar J. M. Rook te Assen LD; m.i.v. 1 juli 1958 tot Hoofdlandmeter A en aangewezen als Hoofd van het Bureau te 's-Gravenhage LD: Ir H. van den Berg, Hoofdlandmeter te Zwolle BLW. m.i.v. 1 augustus 1958 tot Landmeetkundig Ambtenaar W. P. Rentier te Middelburg LD; m.i.v. 1 oktober 1958 tot Hoofd van het Bureau te Zierikzee Rvk de Hoofdlandmeter Ir W. J. J. van Lent. In afwachting van hun benoeming tot adj. Techn. Ambtenaar op arbeidsovereenkomst in dienst genomen de afgestudeerden van de HTS te Utrecht: m.i.v. 15 juli 1958: N. G. Dekker te 's-Hertogenbosch LD; m.i.v. 1 augustus 1958: J. Westerveld te Nijmegen LD en A. Kabel te Arnhem LD; Verplaatst: m.i.v. 1 juli 1958 de Landmeetkundig Ambtenaar (A) T. Boots man van Deventer LD naar Maastricht LD; m.i.v. 16 augustus 1958 de Landmeetkundig Ambtenaar (A) J. A. Meindersma van 's-Hertogenbosch LD naar Nijmegen LD (chef de Bureau); m.i.v. 1 september 1958 de Landmeetkundig Ambtenaar (A) F. C. Tobias van Utrecht BLW naar Utrecht LD (chef de Bureau), de Landmeetkundig Ambtenaar mej. J. H. de Rooij van Arnhem LD naar Arnhem Rvk, G. van de Wall van Eindhoven LD naar Eindhoven Rvk, de Tekenaar H. J. Knops van Maastricht LD naar Roermond LD, de Tekenaars o.a. J. A. M. Hop van Utrecht LD 207

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 39