naar 's-Hertogenbosch LD, mej. G. M. Withoff van Maastricht LD naar Eindhoven Rvk, en L. van Wolfswinkel van Zwolle LD naar Rotterdam LD; m.i.v. 1 oktober 1958 de Hoofdlandmeter E. Muller van Zierik- zee Rvk naar Velp, toegevoegd aan de Ingenieur-Verificateur, Hoofd van de Ruilverkavelingsdienst. Ontheven: m.i.v. 1 oktober 1958 van de functie van Chef de Bureau: de Landmeetkundig Ambtenaar (A) A. van Liere te Amsterdam LD, en de Landmeetkundig Ambtenaar (A) J. C. van der Meer te Zwolle BLW (verlengd dienstverband). De verplaatsing van collega Verschoof van Groningen LD naar Haarlem LD is uitgesteld tot 1 januari 1959. De verplaatsing van de schrijver G. D. Slagman te Almelo (Inspectie Belastingen) naar Almelo LD is ingetrokken. Eervol ontslag: m.i.v. 30 september 1958 de Ingenieur-Verificateur J. H. Sanders te 's-Gravenhage; m.i.v. 1 januari 1959 de Hoofdlandmeter Ir A. J. H. Meertens, Hoofd van het Bureau van de Bijhoudingsdienst van de Rijksdrie hoeksmeting te Delft, Overleden: Op 4 juli 1.1. overleed te Almelo op 64-jarige leeftijd de Heer J. F. Jongedijk, in leven Hoofdlandmeter van het Kadaster aldaar. Wijlen de heer Jongedijk was jarenlang lid van het Hoofdbestuur der Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Op 7 augustus 1.1. overleed op 62-jarige leeftijd de Heer H. J. Domhof, in leven Meetarbeider A van het Kadaster te Amster dam LD. Bericht: Het aantal bestellingen voor de verzamelband van het Orgaan (zie pag, 131 van deze jaargang) is helaas ver onder het minimum aantal gebleven, dat door de fabrikant was vastgesteld. Zodoende kan dus de levering ervan niet plaats vinden. Kopij voor het novembernummer van deze jaargang wordt gaarne ingewacht vóór 15 oktober a.s. bij de redacteur-administrateur. 208

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 40