18. J. W. de Bruijn, Isogam maps of Caribbean Sea and sur roundings and of Southeast Asia. (Bibl.) 19. A. Govers, (Utrecht Rvk), De ontwikkeling van de ruilver kaveling in Nederland. (Bibl.) 20. W. J. J. van Lent, (Zierikzee Rvk), Een grafische vereffening van een polygoon. 21. M. J. te Nuijl, (Groningen Rvk), Ruilverkaveling in Zwitser land. 22. M. W. Panman, (Arnhem Rvk), Problemen bij de projectie en de uitvoering van het plan van wegen en waterlopen van de ruilverkaveling „Maurikse Wetering". (Bibl.) 23. G. A. van Wely, (Landb. Hogeschool Wageningen), De topo grafische kaart van Indonesië tot 1950. 22-6-,51: 24. G. J. Berendsen, (Arnhem LD), Het aanwasrecht langs onze grote rivieren. (Bibl.) 25. L. J. Jochem, Trimetrogon in India. 26. R. Jonkers, (Arnhem Ned. H. Mij), De ruilverkavelingsover eenkomst. 27. H. Meindersma, (Arnhem LD), Strenge vereffening van ele mentaire metingen. 28. K. van der Molen f, Van landbouwconcessies en bevolkings- gronden. 29. S. Rienstra, (Rijkswaterst. Delft), Paspunten. (Bibl.) 30. W. van Riessen, Het beginsel van de specialiteit in het rechts verkeer ten aanzien van onroerend goed. (Bibl.) 31. J. A. C. E. van Roermund, (Top. Dienst Delft), Honderd jaar stafkaart. (Bibl.) 32. J. Rolff, (Delft TH), Een critische beschouwing op het boek van Th. Niethammer: Die genauen Methoden der astrono- misch-geographischen Ortsbestimmung. (Bibl.) 33. M. H. Warners, (Arnhem Rvk), Problemen bij de totstand koming van het plan van ruilverkaveling van het blok „Dui- vensche Broek". (Bibl.) 34. Mr. J. M. C. Witvliet, (Utrecht HTS), Toewijzing van on roerende zaken in het belang van de wederopbouw. (Bibl.) 35- L. van Zuylen, (Top. Dienst Delft), Vereffening en bereke ning van een deel van het Belgische hoofddriehoeksnet. 19-10-'51 36. G. J. Bruins, (Delft TH), Foutentheoretische beschouwingen over de geodetische astronomie in het algemeen en de lengte en azimuthsbepalingen in het bijzonder. 37. W. A. Claessen, ('s-Hertogenbosch LD), 1: De gebroken richting. 2: Onderzoek naar de grootte van centreerfouten. (Bibl.) 38. M. Haarsma, (Delft RD), Het grondvraagstuk van de geodesie en zijn omgekeerde. 176

Orgaan der Vereeniging TAK | 1958 | | pagina 8